Ceļš uz mērķi sācies ar uzvarām

- 13.Aprīlis, 2015

Latvijas futbola komanda.lv 1. līgas čempionāta pirmajā spēlē Valmiera Glass FK/BSS ar 5:0 (4:0) pārspēja šīs sezonas debitantus — komandu Staiceles Bebri.

Sezonas pirmo spēli valmierieši aizvadīja teju 400 skatītāju piepildīto Vidzemes Olimpiskā centra futbola laukuma tribīņu priekšā. Un viņi nelika vilties nevienam no atnācējiem šajā laikapstākļu ziņā draņķīgajā dienā.

Jau spēles 6. minūtē rezultāts tika atklāts. Neatļauti savā soda laukumā Niku Savaļnieku apturēja staiceliešu aizsargs Audris Bērziņš — pendele. To rezultatīvi izpildīja aizsargs Raimonds Brēža — 1:0. Burtiski tāds pats sižets atkārtojās spēles 17. minūtē. Tie paši varoņi un neveiksminieki un rezultāts — 2:0. Savu pārākumu meistarībā valmierieši apliecināja arī turpmākās spēles gaitā. 26. minūtē ar filigrānu sitienu no metriem 19 bumbu vārtu kreisajā augšējā stūrī adresēja Mārcis Ērglis — 3:0. Ar to pirmajā puslaikā laukuma saimniekiem vēl nebija gana. Pēc ilgstošākām stūra izspēlēm pie pretinieku vārtiem spēles 30. minūtē to pēc mūsu aizsarga Kārļa Ozola raidījuma ar galvu savos vārtos netīši ievirzīja staicelietis Mārtiņš Kīns — 4:0. Pārtraukumā visi devās kārtīga slapjdraņķa pavadībā.

UZBRUKUMĀ. Pa staiceliešu vārtiem blietē savējais pretinieku nometnē — Valts Jaunzems.