Balsojam par savējiem!

9.Novembris, 2018
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Turpinās Latvijas TV šlāgeraptaujas Latvijas sirdsdziesma novembra turnīrs, kurā piedalās vairāki mūspuses vai ar to saistīti pārstāvji: aptauju veterāni grupa Zeļļi ar dziesmu Apburtais ceļinieks, Liene Šomase ar Mīl – nemīl, bet mūzikas skolotājs Kauguros un Valmierā Sandris Dubovs aptaujā debitē ar sava pirmā, bet domājams ne pēdējā, albuma Šai dienā tituldziesmu ar tādu pašu nosaukumu. Pagājušajā sestdienā raidījuma vadītāja Gunta Skrastiņa viešņa bija Liene Šomase, bet šosestdien gaidāma saruna ar Sandri Dubovu.

Bez jau minētajiem dalībniekiem novembra aptaujā vēl startē Jānis Moisejs, māsas Legzdiņas, Ducele, Andris Daņiļenko, Putukvass, Apvedceļš, Dainis Porgants, Mūzikas kolekcija, Dunduri un Klaidonis, tā ka konkurence nopietna un iespaidīga – teju vai viss latviešu šlāgermūzikas zieds.

Balsot par aptaujas dziesmām Latvijas sabiedrisko mediju portālā lsm.lv iespējams katru dienu līdz 23. novembrim pl. 23.59. Pirmajā vietā ierindotā dziesma uzreiz iekļūs finālā, bet 2. un 3. vietu ieguvējas vēl sacentīsies pusfinālā.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru