Inese Kazuša

Valmierā intensīvāk sākās ielu remonti

11.Maijs, 2011
Pilsētās un novados
Portālā

Šonedēļ SIA „Valmieras Komunālā saimniecība” uzsākusi asfaltēto ielu bedrīšu remontu Valmieras pilsētā. Šiem darbiem pašvaldība šajā gadā atvēlējusi 85 000 latu, par to otrdien, 10.maijā Valmieras Uzņēmēju konsultatīvās padomes (UKP) sēdē informēja pašvaldības Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvaldes vadītāja Rita Jemšika.

Valmierā būs iespēja tikties ar Pēteri Kļavu

10.Maijs, 2011
Dzīvesstils
Portālā

Pēc interesentu pieprasījuma pirmdien, 16.maijā pl.18.00 SIA "Vidzemes Olimpiskais centrs” Sporta rehabilitācijas centrā (J.Daliņa ielā 2) ikmēneša tematiskajā vakarā valmierieši un apkārtnes iedzīvotāji aicināti uz tikšanos ar ārstu reanimatologu Pēteri Kļavu.

Valmiera - velotūristiem draudzīga pilsēta

5.Maijs, 2011
Dzīvesstils
Portālā

Otrdien, 3.maijā „Valmiermuižas alus” pārstāvniecībā (Burtnieku novada Valmieras pagastā) Vidzemes Tūrisma asociācija sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību prezentēja velotūrisma praktiķa un pakalpojumu sniedzēja rokasgrāmatu. Vienlaikus mediju pārstāvjiem un reģiona tūrisma informācijas centru speciālistiem bija iespēja iepazīt Valmieras pilsētu, aktīvā tūrisma centra „Eži” vadībā mērojot velomaršrutu pa Valmieras gleznainākajām un ievērojamākajām vietām.

Mini golfs Valmieras vecpilsētā

5.Maijs, 2011
Dzīvesstils
Portālā

Valmieras pilsētas un apkārtnes tūrisma sezonas atklāšanas dienā, sestdien, 7.maijā aktīvās atpūtas komplekss „Avoti” Valmieras vecpilsētā svētku dalībniekiem un apmeklētājiem piedāvās pārbaudīt savas prasmes minigolfā.

Aktīvi piesakās Gardēžu piknikam

28.Aprīlis, 2011
Dzīvesstils
Portālā

Turpinās aktīva Valmieras un apkārtējo novadu pārtikas produktu ražotāju, ēdināšanas uzņēmumu, zemnieku saimniecību un citu komersantu apzināšana Gardēžu piknikam, kas 7. maijā norisināsies Valmieras pilsdrupu teritorijā.

SIA „VTU Valmiera” – jauni autobusi

19.Aprīlis, 2011
Pilsētās un novados
Portālā

SIA „VTU Valmiera” autobusu parku papildinājuši pieci jauni mazas ietilpības autobusi Mercedes Benz Vario. Tie turpmāk kursēs maršrutos, kuros mazā pasažieru skaita dēļ nav nepieciešams ekspluatēt lielos autobusus.

Ar posmu Cēsis – Valmiera atklās 10. SEB Latvijas čempionātu kalnu divriteņiem

19.Aprīlis, 2011
Sports
Portālā

Pirmdien, 18. aprīlī Valmieras pilsētas pašvaldībā norisinājās preses konference, kurā informēja par sezonas atklāšanu SEB Latvijas čempionātam kalnu divriteņiem. Tajā piedalījās sacensību organizators Igo Japiņš, SEB Bankas Valmieras filiāles vadītājs Ričards Gailums un Valmieras pilsētas pašvaldības speciālists sporta jautājumos Toms Upners.

SIA „VTU Valmiera” izsludina cenu aptauju par būvuzraudzību siltumtīklu un siltummezglu izbūvei

13.Aprīlis, 2011
Pilsētās un novados
Portālā

Eiropas Savienības Kohēzijas fonda (ES KF) līdzfinansētā projekta „Siltumpārvades efektivitātes paaugstināšana „VTU Valmiera” siltumapgādes sistēmā” ietvaros sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) „VTU Valmiera” 2011.gada 13.aprīlī izsludinājusi cenu aptauju siltumtīklu un siltummezglu izbūves būvuzraudzībai.

Pašvaldība iedzīvotājus brīdina par iespējamu teritoriju applūšanu

13.Aprīlis, 2011
Pilsētās un novados
Portālā

Tā, kā turpinās ūdens līmeņa paaugstināšanās Gaujā, Valmieras pilsētas pašvaldība aicina plūdu apdraudētajās teritorijās dzīvojošos valmieriešus sekot līdzi aktuālajai informācijai un laika prognozēm un savlaicīgi sagatavoties rīcībai un īpašuma pasargāšanai plūdu gadījumā. Operatīvā informācija liecina, ka līdz pērnā gada augstākajam ūdens līmenim Gaujā Valmieras pilsētā ir 30-40 cm.

Uzsākta reģistrācija laivu maršam „Abuls- Gauja”

12.Aprīlis, 2011
Tūrisms un daba
Portālā

No šīs nedēļas uzsākta dalībnieku reģistrācija 7.maijā Valmieras pusē notiekošajam laivu maršam „Abuls- Gauja”, kas vienlaikus būs Valmieras un tās apkārtnes vasaras tūrisma sezonas atklāšanas pasākums, kā arī profesionāļu sacensībām „Gaujas maratons”, kas norisināsies 8.maijā no Valmieras līdz Līgatnei.