Ilze Ungure

Velosipēdists notriec kundzi gados

14.Marts, 2014
Pilsētās un novados
Portālā

13. martā, saņemta informācija no ārstniecības iestādes par to, ka Valmierā uz ietves Rīgas ielā nenoskaidrots velosipēda vadītājs uzbrauca 1942. gadā dzimušai sievietei un no notikuma vietas aizbrauca. Cietusī persona nogādāta Vidzemes slimnīcā, noformēts ceļu satiksmes negadījuma protokols.Lai sekmētu ātrāku šī negadījuma apstākļu izmeklēšanu, policija lūdz atsaukties negadījuma aculieciniekus un iesaistītās personas, zvanot pa tālr. 64201325, 64201302.

Sieviešu dienas antirekords - 4,11 promiļu pālis

10.Marts, 2014
Pilsētās un novados
Portālā

8. martā, saņemta informācija no ārstniecības iestādes par to, ka plkst. 18:30 uz Vidzemes slimnīcu nogādāts 1973. gadā dzimis vīrietis, kurš pie nenoskaidrotiem apstākļiem Apes novada Virešu pagastā guvis miesas bojājumus. Cietušajam vīrietim konstatēts 4,11 promiļu alkohola reibums, uzsākta notikuma apstākļu pārbaude.

Novados uzdarbojas zagļi

6.Marts, 2014
Pilsētās un novados
Portālā

5. martā, saņemta informācija par to, ka laika posmā no 4. februāra līdz 5.martam Burtnieku novada Valmieras pagastā no neaizslēgta šķūnīša nozagti dažāda izmēra zāģmateriāli. Cietušajam 1971. gadā dzimušajam vīrietim nodarīti materiālie zaudējumi, uzsākts kriminālprocess.

Videokameras "acs" pamana zagli

3.Oktobris, 2013
Pilsētās un novados
Portālā

2. oktobrī Valmierā mežā ielā veikalā „Drogas”, pārskatot video novērošanas ierakstus, tika konstatēts, ka nenoskaidrota persona nozagusi preci - tualetes ūdeni vīriešiem „Elect Sed Black” 20.99 Ls vērtībā. Par notikušo uzsākta pārbaude.

Valmierā apzagts vēl viens dzīvoklis

2.Oktobris, 2013
Pilsētās un novados
Portālā

1. oktobrī saņemts iesniegums par to, ka laika posmā no 29. septembra līdz 30. septembrim Valmierā, J.Vītola ielas dzīvojamā mājā, iekļūts pirmā stāva dzīvoklī, no kura nozagtas dažādas mantas. Cietušajai personai, 1955. gadā dzimušai sievietei, nodarīti materiālie zaudējumi. Par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Skarbā Jāņu statistika

25.Jūnijs, 2013
Pilsētās un novados
Portālā

21. jūnijā Vaidavas pagastā 1955. gadā dzimusi sieviete konstatēja, ka viņas kaimiņš, 1993. gadā dzimis vīrietis, no ledusskapja zog žāvētu gaļu (2 kg) un svētkiem sagādāto pārtiku. Saprotot, ka ir pieķerts zādzībā, viņš pagrūdis cietušo un paņēmis mobilā tālruņa SIM karti un akumulatoru. Notikušā apstākļi un zaudējumu apmērs tiek precizēti.

Izkrāpj naudu

21.Jūnijs, 2013
Pilsētās un novados
Portālā

20. jūnijā saņemts iesniegums par to, ka 18. jūnijā Valmierā, Gaides ielā kādas SIA amatpersonas, solot samaksāt par preces (sojas) piegādi, izkrāpa naudu. Par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Strīda laikā iesit pa seju ar cirvi

17.Jūnijs, 2013
Pilsētās un novados
Portālā

15. jūnijā Kauguru pagastā 1988. gadā dzimusi sieviete, būdama alkohola reibumā (3,30 promiles), nodarīja miesas bojājumus 1970. gadā dzimušai sievietei, iesitot tai pa seju ar cirvi. Uzsākts kriminālprocess.

Saduras ar pretī braucošu automašīnu

11.Decembris, 2012
Pilsētās un novados
Portālā

Reģiona teritorijā aizvadītajā diennaktī policijā saņemta informācija par 37 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēta informācija par 10 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu, 5 no tām zādzības. Par dažādiem konstatētiem pārkāpumiem noformēti 58 administratīvo pārkāpumu protokoli, reģistrēta informācija par 10 ceļu satiksmes negadījumiem.

Garāžas durvis neaptur zagli

6.Decembris, 2012
Pilsētās un novados
Portālā

Reģionā aizvadītajā diennaktī policijā saņemta informācija par 52 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēta informācija par 23 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu, 15 no tām zādzības. Par dažādiem konstatētiem pārkāpumiem noformēti 63 administratīvo pārkāpumu protokoli. Reģiona teritorijā reģistrēta informācija par 12 ceļu satiksmes negadījumiem.

Piekauj un atņem gredzenu

14.Septembris, 2012
Pilsētās un novados
Portālā

Aizvadītajā diennaktī policijā saņemta informācija par 49 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēta informācija par 12 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu, 6 no tām zādzības. Par dažādiem konstatētiem pārkāpumiem noformēti 121 administratīvo pārkāpumu protokoli.

Atkal rāpjas Valmieras televīzijas tornī

8.Augusts, 2012
Pilsētās un novados
Portālā

Aizvadītajā diennaktī policijā saņemta informācija par 62 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēta informācija par 16 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu. Par dažādiem konstatētiem pārkāpumiem noformēti 86 administratīvo pārkāpumu protokoli.

Aiztur vairākus iereibušus riteņbraucējus

7.Augusts, 2012
Pilsētās un novados
Portālā

Aizvadītajā diennaktī policijā saņemta informācija par 56 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā. Reģistrēta informācija par 21 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu, 13 no tām ir zādzības. Par dažādiem konstatētiem pārkāpumiem noformēti 82 administratīvo pārkāpumu protokoli.