eliesma.lv

Valmierā notiks otrais reģionālais profesionālās izglītības forums

9.Septembris, 2010
Izglītība
Portālā

2010.gada 10.septembrī Valmierā, Vidzemes Augstskolā, Cēsu ielā 4, no plkst. 11.00 līdz 13.00 notiks reģionālais profesionālās izglītības forums „Eiropas Savienības struktūrfondu atbalsts profesionālās izglītības modernizācijai”, informē Izglītības un zinātnes ministrijas komunikācijas nodaļa.

Tirgo viltotus motorzāģus

31.Augusts, 2010
Pilsētās un novados
Portālā

Vidzemes reģiona pārvalde lūdz iedzīvotājus būt uzmanīgiem un informē par to, ka Vidzemes reģionā ir parādījušies krāpnieki, kas Latvijā ieradušies no Slovākijas un piedāvā iedzīvotājiem iegādāties it kā firmas STIHL jaunus motorzāģus. Vēršam Jūsu uzmanību uz to, ka visiem motorzāģiem ir vienādi sērijas numuri, kā arī iegādes dokumenti ir sakārtoti un zāģi iegādāti Vācijā.

Šodien Valmierā notiks „Līderu debates”

31.Augusts, 2010
Pilsētās un novados
Portālā

Otrdien, 31.augustā, Valmieras Drāmas teātra lielajā zālē norisināsies LNT Ziņu dienesta rīkotās „Līderu debates” ar partiju vēlēšanu sarakstu līderiem Vidzemes reģionā. Valmierieši aicināti piedalīties pasākuma norisē, pulcējoties teātrī no plkst. 20:00. Debates tiešraidē būs vērojamas kanālā LNT plkst. 21:05.

Zinību diena Burtnieku novadā

31.Augusts, 2010
Izglītība
Portālā

Zinību diena Burtnieku novadā aizsākas jau šodien, 30. septembrī, novada pirmsskolas izglītības iestādēs. Tā bērnudārzs „Zīļuks” Rencēnos, plkst. 15:00 aicina uz vecāku sanāksmi, uz sarunu ar psiholoģi Annu Nimrodi un ēdināšanas firmu SIA „Foriks”. Bet Burtnieku pagasta dārziņš aicina uz svētku pēcpusdienu plkst. 16:00 vecākajai grupai, plkst. 17:00 jaunākajai grupai.