Aicina mācīties peldēt

- 16.Augusts, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmieras peldbaseins piedāvā bērniem peldētapmācību dažādās vecuma grupās, ar un bez priekšzināšanām.

Ir sākusies pieteikšanās bērnu peldēt apmācībai jaunajā, 2019./2020. gada sezonā.  Nodarbības sāksies septembrī.

«Ņemot vērā lielo pieprasījumu iepriekšējā sezonā, vēlamies iepriecināt visus peldēt gribētājus, tādēļ jaunajā sezonā esam paplašinājuši peldēt apmācības nodarbību klāstu bērniem!,» ziņo Valmieras peldbaseina pārstāvji.

Speciālisti skaidro: jo agrāk bērns pieradīs pie ūdens un iemācīsies peldēt, jo agrāk un pilnīgāk ūdens pozitīvā ietekme atspoguļosies uz viņa organismu. Nodarbību laikā bērns iemācās brīvi un pareizi turēties uz ūdens, pastiprinātu uzmanību pievēršot pareizai, ritmiskai elpošanai un ķermeņa stāvoklim, iemācās vienu vai vairākus peldēšanas stilus, kas nākotnē palīdz izvairīties no nelaimes gadījumiem uz ūdens. Peldētprasme ne tikai uzlabos bērna fizisko un psiholoģisko stāvokli, bet arī vispusīgi attīstīs un norūdīs, kas ļaus sekmīgi pretoties dažādām saaukstēšanās slimībām. Nodarbības ir interesantas, vispusīgas un tendētas uz balsta kustību aparāta attīstību, muskuļu pamatgrupu attīstīšanu, stājas korekciju, svara kontroli; ir individuāla pieeja katram bērnam, ņemot vērā vecumu un fizisko sagatavotību.

Nodarbības notiek vidējā peldbaseinā, dziļums 0,9 – 1,1m, ūdens temperatūra +30 grādi. Vienā peldētapmācības grupā tiek uzņemti ne vairāk kā 10 bērni.

PELDĒTPRASME ne tikai uzlabos bērna fizisko un psiholoģisko stāvokli, bet arī vispusīgi attīstīs un norūdīs.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru