22. Septembris, 2018
Vārda dienu svin: Maigurs, Mārica, Māris

Valmieras vieglatlētiem Latvijas čempionātos 32 medaļas

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Noslēgušies Latvijas vasaras čempionāti vieglatlētikā sešās vecuma grupās. U14 (2005.-2006. dz.g.) vecuma grupas sportisti un daudzcīņnieki sacentās Ogrē, U16 (2003.-2004.dz.g.) — Ventspilī, U18 (2001.-2002.dz.g.) un U20 (1999.-2000.dz.g.) — Saldū, U23 (1996.-1998.dz.g.) un pieaugušie — Rīgā. Pirmo reizi Latvijā tika rīkots čempionāts U23 vecuma grupas sportistiem.

Valmieras vieglatlētiem Latvijas čempionātos 32 medaļas

Valmieras Bērnu sporta skolas un Valmieras vieglatlētikas kluba sportisti kopumā čempionātos izcīnīja 33 medaļas (16 zelta, 9 sudraba, 8 bronzas). Par trīskārtēju Latvijas čempioni kļuva Kristīne Deruma, bet par divkārtējiem — Madara Bērziņa, Agate Caune, Kristīne Strazdīte un Dāvis Oliņš.

Mūsu sportistu rezultāti sacensībās: U14 vecuma grupā (2-1-0): Madara Bērziņa 80 m — 10, 47 (1.v.), tālums — 5,33 m (1.v.); Sannija Orlovska augstums — 1,38 m (10.v.), tālums — 4,10 (23.v.); Paula Lužinska 300 m — 47,44 (11.v.), 80 m — 11,46 (19.v.); Marta Ūdre 300 m — 51,23 (32.v.); Laura Žirne 300 m — 51,32 (35.v.); 4x100 m (L.Žirne, S.Orlovska, P.Lužinska, M.Bērziņa) — 55,40 (5.v.); Kristaps Trēziņš kārts — 2.10 m (2.v.); Daniels Šimaņecs 2000 m — 7:43,72 (5.v.); Rihards Bērziņš 80 m/b — 13,55 (9.v.), 80 m — 11,19 (16.v.); Maksimilians Štauers 300m — 47,70 (12.v.), 80 m — 11,58 (27.v.); Everts Hemmelis 300 m — 48,35 (14.v.), 80 m — 11,29 (19.v.); Roberts Geide 80m/b — 16,12 (21.v.), 4x100 (E.Hemmelis, M.Stauers, R.Geide, R.Bērziņš) — 56,21 (8.v.). U16 vecuma grupa (4-2-3): Agate Caune 3000 m — 10:51,00 (1.v.), 1500 m — 4:57,34 (2.v); Rita Krauja kārts — 2,60 m (2.v.), trīssolis — 10,64m (3.v), augstums — 1,45 m (8.v.); Anna Brode 400 m — 1:03,39 (3.v.), 200 m — 28,73 (21.v.); Daniela Supe 100m — 13,24 (5.v.), 200 m — 27,40 (6.v.); Veronika Bespalova 3000 m — 12:20,01 (4.v.), 1500m — 5:50,74 (10.v.); Anna Juraša 100 m — 13,49 (14.v.); Zviedru stafete (A. Juraša, R. Krauja, D. Supe, A. Caune) — 2:28,61 (1.v.); 4x100 m stafete (A. Juraša, R. Krauja, A. Brode, D. Supe) — 53,64 (3.v.); Valters Jansons kārts — 3,00 m (1.v); Rikardo Ivanovs disks — 42,75 m (1.v.), lode — 12,37 (5.v.); Jānis Biernis 300 m/b — 49,52 (13.v.), 400 m — 1:03,21 (24.v.); Edgars Gredzens 200 m — 26,10 (15.v.), 100 m —13,26 (26.v.); Armīns Juris Dukurs 100 m — 12,76 (18.v.); 4x100m (R.Ivanovs, E.Gredzens, J.Biernis, A.J.Dukurs) — 51,16 (4.v.), Zviedru stafete (R.Ivanovs, A.J.Dukurs, J.Biernis, E.Gredzens) — 2:24,33 (8.v.). U18 vecuma grupa (0-1-0): Sonora Pētersone 100 m — 13,22 (6.v.), 400 m/b — 1:12,00 (6.v.), 200 m — 27,11 (9.v); Ralfs Ūdris desmitcīņa — 6177 punkti (2.v.), šķēps — 53,82 (4.v.), augstums — 1,83 (5.v.); Rainers Strads 200 m — 25,84 (31.v.), 100m — 12,65 (39.v.); Krišs Ričards Briedis 200 m — 26,21 (34.v.), 100m— 12,59 (39.v.). U20 vecuma grupa (2-1-2): Kristīne Strazdīte lode — 13,21m (1.v.), disks — 43,46 m (1.v.); Elīna Pinne kārts — 2,85m (2.v.); Alvīne Bruņiniece 3000 m — 14:10,47 (5.v.); Eilīna Antapsone 400 m/b — 1:13,65 (5.v.), 400 m — 1:05,42 (13.v.); Aleksandrs Madijarovs 200 m — 22,64 (3.v.), 400 m — 49,67 (3.v.); Ričards Brālēns kārts — 3,35 (4.v.), disks — 35,51 m (7.v.); Vents Andžejs Lūsis disks — 40,53 m (4.v.), lode — 13,21 m (5.v.); Tomass Apsītis augstums — 1,70 m (8.v.). U23 vecuma grupa (4-2-0): Kristīne Deruma 100m/b — 15,19 (1.v.), tālums — 5,92 (1.v.), augstums — 1,65 m (2.v.); Dāvis Oliņš disks — 46,67 m (1.v.), veseris — 50,11 m (1.v.), lode —13,33 (2.v.). Pieaugušie (3-2-3): Linda Ozola lode — 13,85 m (1.v.); Kristīne Deruma septiņcīņa — 5241 p. (1.v.), 100 m/b — 15,19 (2.v.), tālums — 5,92 (4.v.), augstums — 1,65 m (5.v.); Pēteris Krauja desmitcīņa — 6540 punkti (1.v.); Kristīne Strazdīte disks — 41,50 m (3.v.), lode — 13,03 m (4.v.); Arnis Žviriņš disks — 49,50 m (1.v.), lode — 15,14 (3.v.); un Didzis Sikselietis tālums — 7,07m (2.v.); Dāvis Oliņš disks — 46,67 m (3.v.), veseris — 51,11m (4.v.), lode — 13, 33 m (6.v.); Jānis Karlivāns lode — 14,43 m (4.v.), disks — 42,86 m (6.v.); Ralfs Ūdris kārts — 3,75 m (5.v.); Aleksandrs Madijarovs 200 m — 23,18 (7.v.), 400 m — 51,44 (7.v.); Jānis Drava šķēps — 61,09 m (8.v.); Jānis Markevics lode — 13,00 m (8.v.), disks — 38,48 m (9.v.); Rihards Linde 400 m — 52,61 (11.v.).

KRISTĪNE DERUMA (NR. 67) UN JOLANTA KAUPE (NR. 69).

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
14. Augusts, 2018

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Vai plānojat piedalīties 13. Saeimas vēlēšanās?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 

Partneri