Skaista uzvara Tukumā

30.Aprīlis, 2024

Tonybet Virslīgas pirmā apļa noslēdzošajā spēlē Valmiera FC devās uz Tukumu, kur kvalitatīvā duelī izdevās izcīnīt trīs punktus – spēles rezultāts 2:1.

Jau no spēles pirmajām minūtēm teritoriāls pārsvars piederēja viesiem. Uzbrukumu variācijas, no kurām izspiest maksimumu bija grūti, šķita, ka veiksme autobusā uz Tukumu nebija iekāpusi.

Pirmā puslaika pašās beigās tomēr pretinieku vārti tika uzlauzti – pozicionāls uzbrukums ar sitienu pa vārtiem. Vārtsargs pirmo mēģinājumu atvairīja, bet pie atlēkušās bumbas Renārs Varslavāns, kurš panāca 1:0.

Pāris mazas krīzītes dueļa otrajā daļā, kas ļāva mājinieku komandai spēles rezultātu izlīdzināt – teicams tālšāviens, kuru apturēt Karlosam Olsesam nesanāca.