18. Jūnijs, 2018
Vārda dienu svin: Madis, Alberts

Uz Eiropas BMX čempionātu!

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Pozitīvā noskaņojumā un apņēmības pilni šīs nedēļas nogalē Francijā, kur pašā Bordo pilsētas centrā izveidota BMX trase, Eiropas čempionātā cīnīsies arī ducis BMX kluba Tālava sportistu.

Uz Eiropas BMX čempionātu!

KOPĪGS DARBS NES AUGĻUS! Viens no BMX kluba Tālava līderiem Edvards Glāzers, kuru Latvijas Jaunatnes olimpiādes BMX zeltam sagatavojis treneris Olafs Lakučs (pa labi), arī Bordo trasē būs viens no pretendentiem uz Eiropas čempiona titulu. A. Šokas foto

No šodienas līdz pat svētdienai, cīnoties ar konkurentiem no pārējām Eiropas BMX valstīm, te katrs no mūsējiem centīsies parādīt savu vislabāko sniegumu! Čempionāta medaļas tiks sadalītas bērnu, jauniešu, amatieru, junioru un Elites grupās. Cīņas būs sīvas, konkurence — milzīga!
Sieviešu Elites grupā uz starta redzēsim kluba Tālava treneri un braucēju Sandru Aleksējevu. Junioru - vīru grupā startēs Latvijas čempions un Eiropas BMX kausa izcīņas vicečempions Mikus Strazdiņš. B16 jauniešu grupā startēs Latvijas čempions un nule aizvadītās VII Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādes čempions Edvards Glāzers, kuram šobrīd pieder arī UEC Eiropas kausa čempiona tituls. Latvijas čempione Līva Lizete Glāzere startēs G13 meiteņu grupā.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
14. Jūlijs, 2017

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

eLiesma jautā

Kurš jūsuprāt ir šī gada gaidītākais notikums?:

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 

Partneri