Sākusies regbija sezona

- 8.Aprīlis, 2015

RK «Fēnikss» 6. aprīlī Rūjienā Latvijas kausa ceturtdaļfināla spēlē ar 10:32 piekāpās «EK Sistēmas/Eži», kuri pusfinālā tiksies ar «TFS Bulduri».

Jau ceturtajā minūtē piezemējumu izdarīja Mārtiņš Bokišs, kurš nedaudz vēlāk saņēma dzelteno kartīti un devās desmit minūšu piespiedu atpūtā par novēlotu tvērienu. Ruslans Kotļevs ar soda sitienu panāca jau 0:8. Pēc tam spēles rezultāts mainījās tikai 39. minūtē, kad bumbu piezemēja Mareks Larionovs un to paspēja paveikt arī Renārs Beķeris ar precīzām realizācijām pēc tam — 0:22 pēc pirmā puslaika.

Otrais puslaiks iesākās ar Ingus Aivara piezemējumu 0:27. Jānis Kaucis guva pirmos punktus «Fēniksam», Jānis Šveds palielināja rezultātu līdz 5:32, līdz Jānis Kaucis ar savu otro piezemējumu panāca spēles galarezultātu 10:32.

REGBIJS RŪJIENĀ. Fēnikss cīņā pret Ežiem.