19. Septembris, 2019
Vārda dienu svin: Verners, Muntis

Latvijas čempionātā valmierieši izcīna 36 medaļas

Reģistrēties, lai varētu balsot
 

Noslēgušies Latvijas čempionāti vieglatlētikā vairākās vecuma grupās. Šogad U16 vecuma grupas sportisti sacentās Ventspilī, U18, U20 un visu vecuma grupu daudzcīņnieki spēkus samēroja Jēkabpilī, U23 un pieaugušie startēja Ogrē. Mūsu sportistiem kopvērtējumā 36 medaļas. Piecreiz uz goda pjedestāla tika aicināta Valmieras BSS Augstas klases sportistu sagatavošanas centra audzēkne Kristīne Deruma (šobrīd Siksaliete), trīs reizes — Agate Caune, Paula Estere Bojāre, Daniela Supe, Kristīne Strazdīte, Dāvis Oliņš un Niks Samauskis.

Latvijas čempionātā valmierieši izcīna 36 medaļas

Mūsus sportistu rezultāti čempionātos:

U16 grupa (5 zelta - 3 sudraba – 2 bronzas): Agate Caune 1500 m – 4:45.31 (1.v.), 3000m – 10:19.24 (1.v.); Paula Estere Bojāre kārts – 2.60 (1.v.), augstums – 1.59 (3.v.); Rita Krauja kārts – 2.50 (2.v.), 400 m – 1:03.15 (7.v.); Veronika Bespalova 3000 m – 12:41.17 (6.v.), 1500 m – 5:48.57 (12.v.); Krista Ķepīte 100 m – 13.43 (11.v.); mazā zviedru stafete (Paula Estere Bojāre, Krista Ķepīte, Rita Krauja, Agate Caune) – 2:27.65 (2.v.). Rikardo Ivanovs lode – 13.97 (1.v.), disks – 46.81 (1.v.); Valters Jansons kārts – 2.80 (2.v.), augstums – 1.71 (3.v.); Armīns Juris Dukurs 100 m – 12.21 (9.v.); Nils Edvards Butka 300 m/b – 44.68 (9.v.).

U18 grupa (3 – 1 – 0 ): Daniela Supe 400 m – 58.91 (2.v.), 100m /b – 14.82 (5.v.); Sonora Pētersone 200 m – 26.83 (5.v.), 100 m – 13.24 (12.v.); Sintija Penka 100 m – 13.14 (9.v.); 4x100 m (Sintija Penka, Sonora Pētersone, Anna Brode, Daniela Supe) – 50.31 (1.v.); mazā zviedru stafete (Sintija Penka, Sonora Pētersone, Anna Brode, Daniela Supe) – 2:21.39 (1.v.). Jānis Sausais 110 m/b – 14.63 (1.v.), 200 m – 24.33 (14.v.); Krišs Ričards Briedis 100 m – 12.13 (20.v.), 200 m – 25.35 (30.v.); Edgars Gredzens 400 m – 56.59 (23.v.); Roberts Mitenieks 100 m – 12.38 (26.v.), 200 m – 25.41 (31.v.); 4x100 m (Roberts Mitenieks, Krišs Ričards Briedis, Edgars Gredzens, Jānis Sausais) – 46.56 (4.v.).

U20 grupa (1 – 1 – 1): Ralfs Ūdris desmitcīņa – 6281 (1.v.); Vents Andžejs Lūsis disks – 42.70 (2.v.), lode – 14.56 (4.v.); Ričards Brālēns kārts – 3.65 (3.v.), disks – 37.79 (7.v.).

Pieaugušie (10 medaļas: 3 – 4 - 3)/ U23 grupa (9 medaļas: 3 – 5 - 1):  Kristīne Deruma septiņcīņa – 5403 (1.v.), augstums – 1.68 (2.v./1.v.), lode – 12.69 (5.v./3.v.), tālums – 5.57 (6.v./2.v.); Kristīne Strazdīte disks – 45.02 (2.v./1.v.), lode – 12.95 (4.v./2.v.); Linda Ozola lode – 13.27 (3.v.); Sintija Penka 100 m – 12.98 (8.v.). Dāvis Oliņš disks – 47.16 (1.v./1.v.), lode – 13.47 (6.v./2.v.); Pēteris Krauja desmitcīņa – 6694 (1.v.); Arnis Žviriņš disks – 46.76 (2.v.), lode – 15.08 (2.v.); Ralfs Ūdris kārts – 4.15 (3.v.), augstums – 1.93 (4.v.); Niks Samauskis 110m/b – 15.65 (3.v./2.v.), augstums – 1.93 (5.v./2.v.); Jānis Drava šķēps – 59.71 (9.v.); Rihards Linde 400 m – 51.23 (12.v.), 200 m – 23.82 (15.v.).

DĀVIS OLIŅŠ un ARNIS ŽVIRIŅŠ uz pjedestāla diviem augstākajiem pakāpieniem.

Datums, kurā numurā raksts publicēts avīzē:
16. Augusts, 2019

Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv.

"Liesma" sociālajos tīklos

twitterfacebookfacebook

Ziņu arhīvs

 
 
P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 

Partneri