Žults izliešana komentāros

- 2.Marts, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Facebook ir tāda grupa «Māja meklē cilvēku», līdz šim tur ir bijuši visdažādākie piedāvājumi no visas Latvijas. Mājas gan pilnīgi jaunas uzceltas, gan jau teju sagruvušas. Tomēr manu uzmanību pievērsa viens piedāvājums Mazsalacas pusē.

Tur mājas īpašnieks piedāvāja izīrēt atsevišķu istabu dzīvošanai privātā mājā lauku apvidū. Tā ir savā ziņā iespēja tādam cilvēkam, kurš vēlas dzīvot laukos, bet savu īpašumu iegūt neplāno. Nekādu rūpju par mājas un iekārtu tehnisko stāvokli un remontiem, bet simboliska samaksa par notērēto elektrību un malku. Protams, būs kādas koplietošanas telpas, uz kurām dodas arī mājas saimnieki, tomēr cilvēkam, kas dzīvo viens, tā ir laba iespēja. 

Sapratu, ka saimnieki meklē cilvēku, kas pieskatītu māju, ar noteikumiem, ka ir jādzīvo uz vietas, jāuztur siltums un kārtība. Tas man neliekas nekas neizdarāms, arī ikdienā taču savus dzīvokļus vai mājas uzturam siltus un kārtībā, bet cilvēki komentāros sāka rakstīt, ka meklē mājas apsargu, kuram nemaksā, bet ir jādara visi mājas darbi, tajā skaitā jāgrābj lapas un jāšķūrē sniegs, tomēr sludinājumā nekas tāds nav teikts. Tur pat ir minēts, ka, ja cilvēks ir gatavs iesaistīties darbos, izmaksas var pārskatīt.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru