ZTornis – veiksmīgs projekts Zilākalnā

- 27.Septembris, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Iestājoties rudenim, takas un ceļi uz tūristu iecienītajiem objektiem pamazām kļūs klusāki. Lai uzzinātu, kā veicies aktīvākajā sezonas laikā, «Liesma» viņnedēļ devās uz vienu no Kocēnu apvienībā jaunākajiem objektiem – Zilākalna kultūrvēstures un apmeklētāju centru, kur mūs sagaidīja centra konsultante Jolanta Mīlberga, atbildīgā par visnotaļ interesanto tūrisma produktu – sliežu velo. 

Vai sliežu velo jau kļuvis tūristu iecienīts? 

Šovasar interese bija ļoti liela, reizēm pat cilvēkiem nācās atteikt, jo, kad iebrauc pilns lielais tūristu autobuss, ap četrdesmit cilvēku, divas stundas visi četri sliežu velosipēdi ir aizņemti, un, ja kāds atbrauc bez pieteikšanās, man atliek piedāvāt – vai nu gaidiet vai tiksimies citreiz. 

Saka, šogad cilvēki mazāk apmeklējot vietējos tūrisma objektus, pēc Covid-19 pandēmijas vairāk braucot uz ārvalstīm. Tas nozīmē, ka sliežu velo tiešām ir labs, perspektīvs piedāvājums. 

Ar velo problēmu nav. Vienīgais mīnuss, ka stipra lietus laikā braucieni tiek atcelti, jo slidenas sliedes nav drošas. Sazvanāmies ar viesiem, braucienu pārceļam uz citu dienu. Vasarā rinda bija garāka, bet tagad, rudenī, braucienu pārcelt uz divām dienām ir iespējams.

ZTornis dzīvo jaunu dzīvi. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru