Znotiņa savu padarījusi, Znotiņa var iet...

- 17.Jūnijs, 2022
Viedokļi
Laikrakstā

Saeima, vakardienas balsojumā noraidot līdzšinējās Finanšu izlūkošanas dienesta priekšnieces pārapstiprināšanu amatā, cirta sāpīgu publisko pliķi ne tikai viņai, bet arī Krišjāņa Kariņa valdībai. 

Tā un premjerpartija, protams, izliksies, ka «viss kārtībā, ak, cienījamā kundze!»: paldies Di#vam, tūlīt jau Jāņi, tad šaš­lika krastos plūdīs alus straumes un tautai ne tas vien aizmirsīsies...

Ja Ilze Znotiņa – kura Valsts kancelejas rīkotajā FID* priekšnieka atlases konkursā pārliecinoši uzvarēja astoņus sāncenšus! – bija saņēmusi Ministru kabineta akceptu darba turpināšanai, tad Kariņam, «Vienotībai» un koalīcijai bija arī pienākums viņai nodrošināt pietiekamu atbalstu deputātu balsojumā. Taču, kā izrādās, vairāki «Konservatīvo» un Nacionālās apvienības deputāti kopā ar «Saskaņu» un citiem opozicionāriem braši nobalsoja pret valdības kandidāti. Tāpat vēl daži nacionāļi izpalīdzīgi atturējās vai nepiedalījās balsojumā. Kaut valdības sēdē, apstiprinot Znotiņu, vienīgi labklājības ministrs atturoties liedza viņai savu atbalstu.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru