Zīmols "Didas kārumi" – patīkams pārsteigums jebkuros svētkos

- 15.Janvāris, 2021
Mājā un sētā
Laikrakstā

Arī jaunajā gadā «Liesmā» turpināsim lasītāju iecienīto rubriku «Mājā un sētā», kurā mēs iepazīstinām ar mūspuses mājražotājiem un amatniekiem un viņu uzņēmējdarbības veiksmes stāstiem. Šoreiz plašāk par valmierietes DIĀNAS PĒTERSONES izveidoto rūpalu Didas kārumi. Tā kā joprojām pastāv pulcēšanās ierobežojumi, tikšanos klātienē atlikām un mūsu saziņa notika attālināti.

Diāna, kad un kā nonācāt pie lēmuma par labu mājražošanai un vai, uzsākot savu kūku cepšanas rūpalu, jums jau bija priekšzināšanas un pieredze?

Mājražošanas gaitas uzsāku nu jau pirms pieciem gadiem, sakarā ar to, ka toreiz tika slēgta konditoreja, kurā strādāju. Bet kārumus kārojās gan radiem, gan draugiem, gan arī maniem bijušajiem klientiem.

Kļūstot par mājražotāju, kā zināms, ir strikti jāievēro PVD pārtikas ražošanai un pārtikas ražotājam izvirzītās prasības. Kāda ir jūsu pieredze sadarbībā ar PVD speciālistiem?

Protams, kopš uzsāku darbību kā mājražotāja, ļoti strikti ievēroju visus PVD speciālistu ieteikumus. Reizi vai divas gadā PVD darbinieki piesakās veikt pārbaudi manā mājražošanas praksē. Uzskatu, ka mūsu sadarbība ir ļoti veiksmīga, jo līdz šim nav bijuši nekādi aizrādījumi – viss notiek abpusēji ļoti korekti.

DIĀNA PĒTERSONE: «Tas, ko Jaunais gads jums atnesīs, būs atkarīgs tikai un vienīgi no jums pašiem, cik daudz darba un enerģijas ieguldīsiet savā labklājībā un veselībā, tā arī dzīvosim. Veselību un sirdsmieru visiem kārumniekiem!» Foto no Diānas Pētersones personīgā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru