Zīmējumi māmiņām

- 15.Maijs, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Jau desmito gadu aptieku apvienība Mana Aptieka aicina bērnus vecumā no četriem līdz 12 gadiem piedalīties zīmējumu konkursā. Šogad bērni tika aicināti iesniegt darbus par tematu Uzzīmē apsveikumu māmiņai!

Zīmējumu konkurss tika izsludināts marta sākumā, līdz 31. martam zīmējums bija jāaiznes uz tuvāko Mana Aptieka aptieku, kur to novietoja redzamā vietā, lai ikviens aptiekas apmeklētājs ar balsošanas palīdzību varētu to novērtēt. Katrā aptiekā, saskaitot balsis, noteica pirmo vietu ieguvējus abās vecuma grupās (4-7 gadi un 8-12 gadi). Četri uzvarētāji, kas ieguva Līvu akvaparka apmeklējuma dāvanu kartes, tika noskaidroti ar sociālā tīkla Facebook apmeklētāju balsojumu palīdzību. Savukārt pārējie dalībnieki saņēma pārsteiguma balvas par piedalīšanos konkursā.

Kopumā šogad saņemti 4063 zīmējumi no bērniem visā Latvijā, tostarp vairāk nekā 700 — no reģioniem Vidzemē. Vidzemes pilsētu vidū visaktīvākie zīmētāji bijuši Valmierā, no kurienes šogad iesniegti 168 zīmējumi, kam seko Mazsalacas bērni ar 115 darbiem, Strenči (81), Līgatne (58), Matīši (53), Straupe (52). Kocēnos saņemti 50 zīmējumi, Raunā — 47, Nītaurē — 41, Limbažos — 40 un Cēsīs — 10.

Valmierā pirmās vietas izcīnīja astoņi konkursanti — četrgadīgais Krišs Ivanovs, astoņgadīgie Kristaps Kalējs un Imants Bišofs, 11 gadus vecā Līva Emīlija Mozule, 10 gadus vecā Ketija Paula Cinberga, astoņgadīgais Kristiāns Līcītis, Markuss Ozoliņš un četrgadīgā Arina Fiļonika, kas ieguva arī vienu no četrām galvenajām balvām — dāvanu karti ģimenes apmeklējumam Līvu akvaparkā. Savukārt Matīšos pirmajās vietās ierindojās sešgadīgā Elīza Siliņa un vienpadsmitgadīgais Oskars Mārcis Lapko, Mazsalacā — sešgadīgais Kaspars Everts un astoņgadīgā Melānija Kauliņa, Kocēnos — 10 gadus vecais Rihards Rektiņš un piecgadnieks Kristijs Rocis.

KONKURSANTU apbalvošanā Valmieras Kultūras centrā — balvu saņem viena no četriem uzvarētājiem Facebook lietotāju balsojumā — limbažniece Ieva Vendija Freimane, kura zīmējumā savdabīgi tika attēlojusi savu mammu — kā behemotu izpletņlēcēju, ar pierakstu Vistrakākajai mammai pasaulē!


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Artūrs - 14.Marts, 2021 - 18:26

Es gribu uzīmēt zīmējumu mammai♥️

Pievienot komentāru