Zilākalnā atklāti četri sliežu velosipēdi

- 14.Oktobris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Svētdien, 11. oktobrī, uz senā Zilākalna iekāpšanas perona Kultūras ielas galā, piedaloties Kocēnu novada domes vadībai, tieslietu un satiksmes ministriem, kā arī Latvijas zaļo ceļu asociācijas pārstāvjiem, jaunatklāja Zilākalna iekāpšanas peronu un sliežu ceļu, pa kuru turpmāk notiks sliežu velosipēdu braucieni.

Atklāšanas pasākumu vadīja Uģis Melders. Lai viss noritētu droši, šajā dienā darbojās brīvprātīgie palīgi, kuri instruēja par drošību brauciena laikā un palīdzēja velosipēdus apgriezt, braucienam noslēdzoties. 

Klātesošos uzrunāja Kocēnu novada domes priekšsēdētājs Jānis Olmanis: «Sliežu velosipēdi ir izcili labi, tie paši iet uz priekšu, turklāt mūzikas pavadījumā – vienreizēji. Zilaiskalns ir pārsteigumu un kontrastu pilna vieta, kur mēs redzam gan ļoti daudz no senā padomju laika mantojuma, gan redzam lietas, kuru varbūt nav pat citās attīstītākās vietās, par ko viņi var tikai sapņot, to jūs šodienas gaitā noteikti ieraudzīsiet, bet, lai to visu izdarītu, ir vajadzīgs gan atbalsts, gan drosmīgi cilvēki, kas to realizē. Līdz šim mums tādi cilvēki ir bijuši, tāpēc šodien ar lielu prieku stādām priekšā mūsu jaunos transportlīdzekļus, mūsu velosipēdus, ar kuriem es domāju ceļot un ceļot, tas būs ļoti interesanti, lai iet plašumā, lai sliežu ceļi nekad nebeidzas!»

SVINĪGS SLIEŽU VELOSIPĒDU BRAUCIENS ATKLĀŠANAS DIENĀ. Ar jaunajiem sliežu velosipēdiem brauc (no labās pirmajā rindā) Latvijas Republikas satiksmes ministrs Tālis Linkaits un Kocēnu novada domes priekšsēdētājs Jānis Olmanis, (no labās trešajā rindā) Kocēnu novada domes priekšsēdētāja vietniece Evija Nagle un Latvijas Republikas tieslietu ministrs, Latvijas Zaļo ceļu asociācijas prezidents Jānis Bordāns, (no labās piektajā rindā) Vidzemes tūrisma asociācijas un Latvijas Zaļo ceļu asociācijas valdes priekšsēdētājs Raitis Sijāts. Ārijas Romanovskas foto 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru