Ziemassvētku radošās darbnīcas

- 18.Decembris, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā 8. decembrī risinājās tradicionālās Ziemassvētku darbnīcas, kur atnākušajiem veidot pārsteigumus kādam ģimenes loceklim vai dekoru, ko iekārt eglītē, palīdzēja rūķi no VIBJO «Sudraba ZIRG’s».

Apmeklētājiem bija iespēja veidot dažādus Ziemassvētku rotājumus, un absolūto simpātiju ieguva Ziemassvētku eglītē karināmu dekoru – koka ripiņu ar pašu veidotiem noformējumiem – apgleznošana. Drosmīgākie varēja pieņemt izaicinājumu, veidojot papīra eglītes no daudziem maziem posmiem («skujām»), kas prasīja ievērojamu daudzumu pacietības. Rokas augstumā esošo eglīti varēja veidot no dažādu krāsu papīriem un kartoniem, lai katrs atnākušais ķipars varētu to personalizēt gan pēc krāsas, radot ne tikai ierastos zaļos, bet arī, piemēram, tumši sarkanus skujkokus, gan pēc «skuju» lieluma, kā rezultātā viens no darbnīcu čaklajiem dalībniekiem savu veikumu novērtēja kā priedi. Eglītes veidošana bija sarežģīts un laikietilpīgs process, tādēļ pastrādāt nācās arī mazo vecākiem, kuri labprāt piedalījās un ļāvās radošās iedvesmas sniegtajiem ieteikumiem.

Lai sanākušie justos omulīgāk, paralēli pasākumam skanēja sabiedrībā iemīļotas gan latviešu, gan ārzemju Ziemassvētku dziesmas. Kā bērni un vecāki, tā rūķi varēja sadraudzēties un aprunāties par sev aktuālām tēmām, kā «Viens pats mājās» spilgtākajiem mirkļiem, Ziemassvētku dziesmu hitiem.

Paldies visiem atnākušajiem un uz tikšanos nākamajā, Dzeltenās zemes cūkas, gadā!

ZIEMASSVĒTKU DARBNĪCĀ kopā ar VIBJO «Sudraba ZIRG’s» rūķiem. Denisa Kisela foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru