Žetons – piederības zīme Viesturskolai

- 6.Marts, 2019
Izglītība
Laikrakstā

16. februārī Sadales tīklu zālē norisinājās Valmieras Viestura vidusskolas Žetona vakars, kurā 12. klašu skolēni saņēma skolas piederības zīmi un vēlāk iejutās aktieru lomā, spēlējot izrādi «Īsa pamācība mīlēšanā».

Skolas žetonu šogad pasniedza 59. reizi. Šis brīdis ir ilgi gaidīts ne tikai skolēniem, bet arī vecākiem un, protams,  pedagogiem. Skolotāji, vērojot 12. klašu skolēnus, varēja novērtēt savu ieguldīto darbu 12 gadu laikā, palūkoties, kā skolēni ir izauguši ne tikai garumā, bet arī pilnveidojušies kā personības.

Abiturienti saņēma uzmundrinošus vārdus un gardu kūku no 11. klašu skolēniem, kā arī pateicās sākumskolas, pamatskolas un mācību priekšmetu skolotājiem par sniegtajām zināšanām un kopā piedzīvotajiem notikumiem.

Vissiltākos apskāvienus, plašākos smaidus un skaistākos ziedus saņēma vecāki par atbalstu jau no pirmās skolas dienas un par rūpēm ik dienu.

Pēc svinīgā pasākuma 12. klašu skolēni piedāvāja noskatīties izrādi «Īsa pamācība mīlēšanā». Izrādē piedalījās skolas vokāli instrumentālais ansamblis «The Saviors», kas papildināja uzvedumu ar skanīgām dziesmām un muzikālo pavadījumu. Izrādei gatavojāmies cītīgi, bijām pacietīgi un izturējām garos mēģinājumus. Taču laiks, ko visi pavadījām kopā, gatavojoties un spēlējot izrādi, mūs satuvināja. Izrāde «Īsa pamācība mīlēšanā» māca, ka galvenais ir spēja saskatīt sirds gudrību un garīgās vērtības otrā, nevis vērtēt pēc materiālā stāvokļa.

12. klašu skolēni saka lielu paldies visiem, kuri palīdzēja izveidot šo vakaru īpašu un patiesi skaistu!

Paldies režisoriem Robertam Segliņam un Inesei Ramutei, vokālajai pedagoģei Ilzei Jansonei, kustību māksliniecei Lindai Mīļajai, kostīmu māksliniecei Īrisai Ozolai, skolas vokāli instrumentālajam ansamblim «The Saviors», skaņu operatoram Guntaram Aizupietim un gaismotājam Robertam Ciprusam!

«ĪSA PAMĀCĪBA MĪLĒŠANĀ» māca, ka galvenais ir spēja saskatīt sirds gudrību un garīgās vērtības otrā, nevis vērtēt pēc materiālā stāvokļa. Foto no skolas arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru