Zemenīte saldā, celsim tevi galdā

- 25.Septembris, 2012
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kā zināms, biedrībai Kristīgais žēlsirdības centrs ar LR Finanšu ministrijas lēmumu kopš 2005. gada ir piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss. Valmierā, Stacijas ielā 26, šai biedrībai ir bērnu labdarības virtuve un arī kristīgais dienas centrs. Pašlaik zupas virtuve ar jaunu darba sparu atsākusi strādāt rudens režīmā, un tas nozīmē, ka atkal katru darbdienu virtuvē sagatavo vairāk nekā 100 porciju silta ēdiena Valmieras maznodrošināto ģimeņu bērniem. 1. oktobrī ar jaunām brīvā laika pavadīšanas iecerēm bērniem durvis atkal vērs kristīgais dienas centrs.

Biedrības Kristīgais žēlsirdības centrs valdes priekšsēdētāja GAIDA PEVKO iepazīstina ar labdarības zupas virtuves darbinieku un brīvprātīgo vasaras veikumu, gatavojot ziemas krājumus bērnu maltīšu dažādošanai, un uzsver: — Ziemā bērniem galdā smaržos arī daudzveidīgi saldie ēdieni no zemenēm. Mūsu lielās saldētavas ir pārpildītas ar šīm saldajām un vitamīniem tik bagātajām ogām. Pie šiem gardumiem zupas virtuves apmeklētāji tiks, pateicoties vieniem no mūsu ilggadējākajiem labdariem — Beverīnas novada Kauguru pagasta zemnieku saimniecībai Svitkas, kurā tās saimnieki Māra, Modris un viņu dēls Kalvis Eliasi mūsdienīgi un lielās platībās audzē zemenes un ābolus.

Attēlā:

SVITKĀS. Biedrības Kristīgais žēlsirdības centrs valdes priekšsēdētāja Gaida Pevko (no kreisās) kopā ar zupas virtuves labdariem Māru un Modri Eliasiem.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru