Zaudējums principiālā mačā

- 1.Decembris, 2020

Tā var saukt Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas basketbolistu neveiksmi izbraukuma spēlē 21. novembrī Liepājā. Kaut arī zaudējums tika piedzīvots līdzīgā cīņā, tomēr punktus par uzvaru – tāpat kā sezonas pirmajā abu komandu tikšanās reizē Valmierā – šoreiz saņēma kurzemnieki, tik principiālajā cīņā par Latvijas komandu labāko četrotni Pafbet Latvijas – Igaunijas čempionāta vērtējumā panākot jau 2:0 savā labā.

BK Liepāja – Valmiera Glass/ViA 79:72 (22:20, 23:22, 13:16, 21:14)

Kaut arī abas pirmās ceturt­daļas pagāja līdzīgā cīņā, vadībā pārmaiņus par dažiem punktiem atrodoties gan viesiem, gan mājiniekiem, abos 10 minūšu nogriežņos par kriksi vairāk gūto punktu sanāca liepājniekiem. Tomēr rezultatīvi aizvadītais pirmais puslaiks, kuru ar 3 punktu pārsvaru – 45:42 – pabeidza kurzemnieki, solīja aizraujošu mača turpinājumu nākamajās vismaz 20 minūtēs.

VAKAR KOMANDAS BIEDRI, ŠODIEN – PRETINIEKI. Cīņas epizodē valmierieši Edmunds Elksnis (baltā formā, Nr.3) un Klāvs Dubults (baltā formā, Nr.9) uzbrukumā pret pagājušās sezonas komandas biedru – īstenu liepājnieku Robertu Krastiņu (viducī, Nr.27), kurš šosezon atkal atgriezies dzimtās pilsētas komandā. Ģirta Gertsona foto