ZAAO uzsāk tiešsaistes diskusiju ciklu ar klientiem

- 19.Oktobris, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pašvaldību atkritumu apsaimniekotājs SIA ZAAO pagājušajā nedēļā uzsāka tiešsaistes diskusiju ciklu ar klientu grupām. Uz pirmo sarunu tika aicināti daudzdzīvokļu namu apsaimniekotāji.

Tikšanās reizē pārrunāti ZAAO aktuālie pakalpojumi un atkritumu apsaimniekošanas nozares aktualitātes. Tika diskutēts par sadarbību un pakalpojumu attīstību.

Par šo aktualitāti plašāk stāsta ZAAO Klientu apkalpošanas daļas vadītājs Mārtiņš Vīgants:

«ZAAO ir būtiski attīstīt ērtus un modernus pakalpojumus sadarbībā ar klientu. Šī brīža epidemioloģiskā situācija valstī nereti izslēdz iespēju tikties ar klientu klātienē, tāpēc izvēlējāmies izmantot digitālo rīku iespējas. Diskusija ar daudzdzīvokļu māju apsaimniekotājiem deva pārliecību par klienta apmierinātību ar pamata pakalpojumu saņemšanu. Tāpat dalībnieki pauda interesi par pazemes konteineru laukumu attīstību un gatavību sadarboties bioloģisko atkritumu šķirošanas pakalpojuma ieviešanā, palīdzot izvērtēt efektīvākos risinājumus.»

Turpmākās ZAAO piedāvātās tiešsaistes diskusijas tiks organizētas gan ar uzņēmumiem, gan privātmāju iedzīvotājiem, gan atsevišķu pakalpojumu saņēmējiem. Par diskusiju norisi klienti tiks informēti individuālās uzaicinājuma vēstulēs vai izplatot uzaicinājumu uzņēmuma informācijas kanālos.

Foto no ZAAO arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru