ZAAO sniegs pakalpojumus arī visā Balvu novadā

- 21.Februāris, 2023
Laikrakstā

SIA ZAAO dalībnieki 15. februārī kopsapulcē atbalstījuši Balvu novada domes lēmumu un no maija nodrošinās pilnvērtīgu un kvalitatīvu atkritumu apsaimniekošanu visā Balvu novada teritorijā.

Ņemot vērā Balvu novada pašvaldības iesniegto šī gada 26. janvāra lēmumu Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu Balvu novada administratīvajā teritorijā, ZAAO dalībnieku sapulcē tika pieņemts lēmums atbalstīt uzņēmuma atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu atsākšanu Balvu novada pašvaldības atkritumu apsaimniekošanas A zonā – Balvu pilsētas, Balvu pagasta, Bērzkalnes pagasta, Bērz­pils pagasta, Briežuciema pagasta, Krišjāņu pagasta, Kubulu pagasta, Lazdulejas pagasta, Tilžas pagasta, Vectilžas pagasta un Vīksnas pagasta administratīvajās teritorijās.

Pēc 2021. gada administratīvi teritoriālās reformas, apvienojoties Balvu, Baltinavas, Rugāju, Viļakas novadiem, pašreizējā Balvu novada teritorijā atkritumu apsaimniekošana tika nodrošināta esošo līgumu ietvaros, ZAAO nodrošinot pakalpojumu bijušo Baltinavas, Rugāju un Viļakas novadu teritorijās jeb B zonā, bet bijušajā Balvu novada teritorijā jeb A zonā atkritumu apsaimniekošanu nodrošinot citam pakalpojuma sniedzējam, ar kuru pašvaldībai līgums beidzas šā gada maijā, līdz ar to bija jāizvērtē tālākās darbības un jāpieņem lēmums. 

ZAAO valdes priekšsēdētājs Gints Kukainis ir gandarīts par Balvu novada pašvaldības izvēli par labu atkritumu apsaimniekotājam ZAAO, uzsverot: «Izvērtējot ZAAO pakalpojumu grozu, iespējas un atbilstību pašvaldību noteiktajiem kritērijiem, kas tika izvirzīti, balstoties uz Konkurences padomes ieteikumiem, ir prieks par ZAAO darba novērtējumu, ko pauduši gan iedzīvotāji, gan pašvaldība. Piecu gadu laikā, kopš nesniedzam pakalpojumu Balvu pilsētā, esam attīstījušies, spējot piedāvāt plašu pakalpojuma grozu, kā arī radot iespēju dažādu materiālu šķirošanai, tādējādi iedzīvotājiem ietaupot kopējās izmaksas par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu. To ir novērtējusi gan pašvaldība, gan mūsu esošie klienti, līdz ar to esam gatavi cītīgi strādāt, lai arī turpmāk visā Balvu novadā nodrošinātu kvalitatīvu pakalpojumu. Kā būtiskāko vēlos uzsvērt plānoto EKO laukumu izveidi Balvu pilsētā un Viļakā, kas būs 22. un 23. laukums mūsu darbības reģionā un ilgi gaidīts ieguvums mūsu esošajiem klientiem Balvu novadā, kuriem līdz šim šķirošanas pakalpojumu nodrošinājām tikai EKO punktos. Līdz ar darbības atsākšanu visā Balvu novadā netiks ietekmēts darbs pārējā ZAAO darbības teritorijā. Vēlos vērst uzmanību, ka ZAAO pakalpojuma nodrošināšana visā Balvu novadā veicinās uzņēmuma kopējo attīstību, jo varēsim nodrošināt pilnu mūsu pakalpojumu klāstu, tāpat kā Vidzemē.»

Jāatgādina, ka SIA ZAAO ir astoņu pašvaldību – Balvu, Cēsu, Limbažu, Saulkrastu, Siguldas, Smiltenes, Valkas un Valmieras novada – publiski privāta kapitālsabiedrība, kas nodrošina atkritumu savākšanu, šķirošanu, uzglabāšanu, apstrādi, pārvadāšanu, apglabāšanu un sabiedrības izglītošanas aktivitātes. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru