VSA-VALMIERA airēšanas slalomistiem godalgotas cīņas Baltijas kausā

- 7.Aprīlis, 2019
Sports
Laikrakstā

Kluba «Vidzemes sporta asociācija – Valmiera» airēšanas slalomisti 2019. gada sacensību sezonu sākuši ar uzvarām un augstām vietām Baltijas kausā Igaunijā. Svētdien, 31. martā, krāčūdens trasē zem Jegalas ūdenskrituma K1 laivu klases vīriešiem viss godalgotais trijnieks VSA-VALMIERA komandai.

Kā tika prognozēts, Baltijas kausa absolūtās virsotnes sāncenši bija Toms Karlivāns un Ritvars Celmiņš, un abi parūpējās par intrigu līdz pēdējam, jo viens bija ātrs un bez soda sekundēm, bet otrs ātrāks, toties ar distances laikam pieskaitītām pāris sekundēm par vārtu aizskaršanu. Šoreiz uzvaras ķīla bija neliela pārgalvība un tās veiksmīgais demonstrētājs Ritvars Celmiņš, Tomu Karlivānu pārspējot par nieka pusotru sekundi. Tāpat saprātīga noriskēšana un tikai vienu vārtu izbraukšanas metode izšķīra trešās godalgas nonākšanu trenera Kaspara Pakera rokās, audzēknim Ralfam Jurjānim, vismaz pagaidām, nākoties samierināties ar 4. vietu, kas gan jaunajam valmierietim nodrošināja pārliecinošu triumfu junioru konkurencē K1 laivu klasē vīriešiem.

C1 laivu klasē vīriešiem pieredzējušo sportistu tautieša Kriša Ozola un igauņa Argo Raudsala pārākumu sarežģītajā straujajā un smagajā trasē nācās atzīt Emīlam Putniņam. Kanoe kategorijā junioru konkurencē līderpozīcija Ralfam Baldiņam, kuram arī trešais rezultāts starp K1 laivu klases jauniešiem.

Jau nākamās nedēļas beigās VSA-VALMIERA airēšanas slalomistiem nākamie starti, sacenšoties Baltijas čempionāta un Latvijas kausa 1. posma trasēs, kurās spēkiem mērosies arī kluba jaunākie un veterānu grupas pārstāvji.

RITVARS CELMIŅŠ, 1. vieta Baltijas kausā. Jaan Sibul foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru