VPR Nīderlandē iepazīst projekta CITIES2030 partneru labās prakses

- 8.Marts, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

No 22. līdz 24. februārim Amsterdamā un Hārlemā norisinājās Eiropas Savienības Pētniecības un inovāciju programmas «Apvārsnis 2020» projektā «Sadarbībā balstīta ilgtspējīgu un drošu pārtikas sistēmu veidošana «Food2030» mērķu sasniegšanai» (CITIES2030) organizētie pasākumi.

Tajos piedalījās arī Vidzemes plānošanas reģiona (VPR) pārstāvji. Vērienīgā projekta starptautisko partneru sanāksme, tai sekojošais politikas laboratoriju (policy lab) festivāls un pieredzes apmaiņas darbnīcas pulcēja vairāk nekā 80 pārstāvjus no teju 40 organizācijām vairāk nekā 15 Eiropas valstīs.

Daudzos partnerības dalībniekus pie sevis bija aicinājis Vides pētījumu institūts (Nīderlande), kompānija «Unive» un Hārlemas pilsēta. Trīs dienu tikšanās mērķis bija veidot ciešākas attiecības starp visu klātesošo valstu projektu partneriem, dalīties ar savu pieredzi jau reģionā paveiktajā politikas laboratoriju ietvarā un savstarpēji apmainīties ar idejām par ilgtspējīgu, noturīgu pārtikas sistēmu veidošanu un īso piegādes ķēžu stiprināšanu.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru