Viss, kas jāzina par acu plakstiņu korekciju

24.Maijs, 2024
Apmaksātā publikācija
Portālā

Acu plakstiņu korekcija ir kosmētiskā procedūra, kuras mērķis ir uzlabot acu izskatu, noņemot lieko ādu vai taukus ap acīm. Šī ir populāra procedūra starp tiem pacientiem, kuri vēlas iegūt jaunāku izskatu un tādējādi samazināt nogurušu acu izskatu. Ir svarīgi saprast, ka acu plakstiņu korekcija nav vienmēr nepieciešama vai piemērota visiem, un pirms šīs procedūras veikšanas ir jākonsultējas ar plastisko ķirurgu.

Iespējamie pacienti un procedūras priekšrocības

Pacienti, kuri interesējas par acu plakstiņu operāciju bieži saskaras ar grumbām acu kaktiņos, maisiņiem un tumšajiem lokiem zem acīm, kā arī liekās ādas krokām augšējo un apakšējo plakstiņu apvidū, kas var radīt vecāku un nogurušāku ārējos izskatu. Šāda veida korekcija var būt lielisks risinājums tiem, kuri vēlas uzlabot savu sejas kontūru un izskatu, atjaunojot jaunību un možāku izskatu.

Esošās procedūras metodes un iespējas

Acu plakstiņu korekcijas procedūra parasti tiek veikta kombinētajā anestēzijā,atkarībā no pacienta un ķirurga izvēles. Ķirurgs izgriež lieko ādu un tauku spilventiņus no apakšējiem vai augšējiem plakstiņiem, lai uzlabotu acu kontūru un samazinātu noslīdējušo ādu vai maisiņus zem acīm.

Augšējo plakstiņu griezuma gadījumā to nomaskē augšējā plakstiņa krokā, bet apakšējo plakstiņu operācijas griezuma līnija tiek paslēpta zem skropstu līnijas. Dažreiz šo procedūru var kombinēt ar citām kosmētiskām procedūrām, piemēram, sejas pacelšanu vai botoksa injekcijām, lai sasniegtu vēl labākus rezultātus.

Atveseļošanās un riski

Pēc acu plakstiņu korekcijas procedūras pacientam var būt nepieciešams īslaicīgs atveseļošanās periods, lai āda varētu pilnībā sadzīt un iegūtu vēlamo izskatu. Pirmās dienas pēc operācijas ap acīm ir zilumi un rodas neliels pietūkums un apsārtums, bet tas parasti izzūd nedēļas vai divu nedēļu laikā. Pacientiem jāizvairās no kontaktlēcu un acu kosmētikas lietošanas vairākas dienas pēc operācijas.

Kā ar jebkuru operāciju, arī ar acu plakstiņu korekciju ir saistīti noteikti riski un komplikācijas, piemēram, infekcija vai nepareizi sadzījusi āda, tāpēc svarīgi ir sekot ārsta norādījumiem un regulāri pārbaudīties. Acu plakstiņu korekcija var būt lielisks veids, kā uzlabot savu izskatu un pašapziņu, bet ir svarīgi pienācīgi sagatavoties un izvērtēt visus riskus un priekšrocības, pirms lemt par šo kosmētisko procedūras veikšanu.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru