Viss dāvanu maisam un svētku priekam

- 18.Decembris, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Sestdien daudzu valmieriešu un pilsētas viesu soļi veda vecpilsētas un rātslaukuma virzienā, kur notika tradicionālais Ziemassvētku tirdziņš. Tādi, kā zināms, pašlaik, sagaidot Ziemas saulgriežus, notiek daudzviet Eiropā. Ne visur diemžēl tie norisinās bez starpgadījumiem. Tad nu, ievērojot ES ieteikumus cilvēku drošības nodrošināšanai šādos un līdzīgos masu pasākumos, arī Valmierā pirmo reizi Ziemassvētku tirdziņš notika vietējo policistu pastiprinātā uzmanībā.

Tirdziņā kā parasti amatnieki, mājražotāji un zemnieku saimniecības bija sarūpējuši daudzpusīgu preču klāstu: gan svētku dāvanām, gan svētku galdam, gan arī mājas un sētas rotāšanai. Gadu gaitā pircēji jau labi iepazinuši gan vietējos, gan arī no citiem valsts reģioniem uz Valmieras tirdziņiem regulāri braucošos tirgotājus, tādēļ daudziem tā bija kā gaidīta atkaltikšanās. Varam būt lepni, ka tieši Valmieras tirdziņā mums ir dota tā ekskluzīvā iespēja iegādāties starptautiskās izstādes «Rīga Food» konkursa «Tautas garša» uzvarētāju (jau otro gadu pēc kārtas!) Jeru pagasta zemnieku saimniecības «Arumi» saimnieku, mājražotāju Inetas un Laimoņa Boles asinsdesas, kā arī prestižās «Latvijas augļu un ogu vīna skates 2018» gada labākā vīna ražotāja, vīndara naukšēnieša Jāņa Bauņa ražojumus.

JAUNI AKCENTI. Pie ieejas svētku tirdziņā novietotais koši izdekorētais busiņš un policijas auto – tikai un vienīgi tirgotāju un pircēju drošībai. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru