Vildēnos tiek vilkti lieli lomi

- 16.Jūlijs, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Arī šogad Kocēnu novada Vildēnos norisinās kārtējā Vildēnu Copes sezona, kas šoreiz tiek veltīta Maigoņa Janīša piemiņai. Tieši viņš bija viens no šo sacensību idejas autoriem un bijis ierindā no pirmās dienas, bet diemžēl turpmākās sacensības būs bez viņa līdzdalības…

Vildēnu Copē jau aizvadīti divi posmi. Pirmajā 27 dalībniekiem izdevās saķert kopā 45 kilogramus loma. Pateicoties savai unikālajai mannas mīklai, uzvaru izcīnīja Kaspars Urbanovičs, kuram parasti mērķa zivs ir karūsa, bet intrigu spējīgs bija sastādīt tikai kāds, kurš noķer lielāku karpu. Šoreiz lielākā zivs Ģirtam Pāpem – 3,7 kg un iegūta 2. vieta. Savukārt Kitijai Līgatei tikpat stabila 3. vieta.

Otrajā posmā arī piedalījās 27 dalībnieki, kopsummā saķerot 40 kg. Šoreiz nevienam dalībniekam neizdevās kādā kārtā izvirzīties par izteiktu līderi, un intriga bija līdz dienas pēdējai sirēnai. Ar tikai 600 gramu pārsvaru atkal uzvarēt izdevās Kasparam, un sezonas čempiona tituls jau priekšlaicīgi rokā. Otrajā vietā ierindojās Vilnis Vincukovs, viņam arī dienas smagākā zivs – karpa 3,3 kg. Prieks, ka šis posms pulcēja gados jaunos makšķerēt gribētājus – četrgadīgajam Evertam Freivaldam ar tēva palīdzību izdevās pat aizsniegties līdz 5. vietai!

Sezonas kopvērtējumā ir daudz pretendentu uz 2. un 3. vietu, kurus noskaidrosim 3. posmā 11. augustā. Paldies labvēļiem – Stropam, Brenguļu Alum, veikalam Burinieks, Mazajam Ansim, Moore Chips un citiem. Neķer kreņķi – cope būs!

3,7 kg smagais loms Ģirta Pāpes rokās. Foto no personiskā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru