Vieta izglītībai un profesijai

- 15.Jūnijs, 2022
Izglītība
Laikrakstā

Ziemeļvidzemes pamatskolas darbu Izglītības kvalitātes valsts dienests novērtējis atzinīgi, un skola saņēmusi akreditāciju uz nākamajiem sešiem gadiem. 

Tas nozīmē, ka dota zaļā gaisma gan mācību procesam, gan mācību iestādes attīstībai. Ziemeļvidzemes pamatskolā zināšanas apgūst bērni ar viegliem, vidējiem un arī smagiem garīgās attīstības traucējumiem un citiem attīstības traucējumiem. Tas nozīmē, ka skolā mācību programmas un to apguves veids ir pielāgots tam, lai varētu mācīties bērni, kam, iesaistoties mācību procesā, piešķirts tā sauktais 58. un 59. kods.

«Akreditācijā pozitīvs vērtējums. Komisija paudusi, ka mācību stundām ir pareizā uzbūve, kas balstīta jau jaunajā pieejā, ka skola ļoti labi organizē sadarbību ar bērnu vecākiem, ka skolotāji, atbalsta personāls ir profesionāļi, prasmīgi sadarbojas, strādā vienā komandā, ka ļoti laba ir mācību iestādes emocionālā gaisotne,» dažus pozitīvā vērtējuma punktus, kas ietverti akreditācijas komisijas ziņojumā, citēja Ziemeļvidzemes pamatskolas direktora p.i. Andris Tauriņš un pauda gandarījumu, ka akreditācijas komisija atzinīgi novērtējusi līdz šim paveikto un ļauj speciālās izglītības iestādei darbu turpināt.

VAIDAVĀ pamatizglītību un profesionālo izglītību varētu iegūt pat 70 skolēni, jo ciematā ir divas ēkas, ko varētu izmantot skolas vajadzībām, nodrošinot labu pamatizglītību, profesionālo izglītošanu un izmitināšanu, saka Ziemeļvidzemes pamatskolas direktora p.i. Andris Tauriņš. Ilzes Kalniņas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru