«Vienmēr ražosim saldējumu, kas rada prieku!»

- 17.Septembris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Nesen notikušajā starptautiskajā izstādē «Rīga Food 2019» piena produktu konkursā kategorijā «Saldējums» 1. vietu un izstādes zelta medaļu ieguva SIA «Rūjienas saldējums» ražotais ražotais «Mini Melts» saldējums ar melleņu garšu.

Šīs publikācijas ievadu nedrīkst nepapildināt arī ar ziņu, ka šovasar Vidzemes plānošanas reģiona jau astoto gadu koptajā 26 reģiona novadu veiksmīgāko uzņēmumu un uzņēmēju godināšanas pasākumā «Vidzemes stāsti» viens no stāstiem bija par SIA «Rūjienas saldējums». Un vēl: rūjienieši šajā pasākumā īpaši izcēlās, jo uz svinīgo apbalvošanas ceremoniju Priekuļu novada Liepas muižā kopā ar SIA «Rūjienas saldējums» īpašnieku IGORU MIEZI bija ieradusies daļa no viņa vadītās komandas. Tas likās ne tikai loģiski, bet reizē arī mīļi, jo uzņēmumam veltītajā «Vidzemes stāstu» videofilmā senās ražotnes (kopš 1912. g.) vadītājs Igors uzsvēra: «Rūjiena ir mūsu īstā vieta, tieši tur radusies mūsu īstā komanda! Tici savai komandai un speciālistiem, un panākumi neizpaliks!»

«Mini Melts» atver Eiropu un paplašina komandu

Kad Liepas muižā vēroju «Rūjienas saldējumam» veltīto video, likās: laikam būšu pārklausījusies, padzirdot, ka nu jau uzņēmuma ražotā «Mini Melts» starptautiskajā izplatīšanas partneru komandā vienam mērķim strādājot vairāk nekā 20 nacionalitāšu cilvēki. Tad nu tieši ar šīs ziņas precizēšanu arī sākām interviju ar SIA «Rūjienas saldējums» ražošanas direktori, pārtikas tehnoloģi SANDU GŪTI un projektu vadītāju EDGARU JAŠKULI.

Sanda: «Katram uzņēmumā ir sava atbildība. Par ražošanu atbild ražošanas un kvalitātes vadītāji, tehniskais direktors, maiņu meistari, iekārtu operatori un viens no mūsu komandas galvenajiem cilvēkiem – masas vārītājs Ilmārs Zariņš.»

KOMANDA. SIA «Rūjienas saldējums» vadītājs Igors Miezis (no labās) un viņa komandas vadošie speciālisti Vidzemes plānošanas reģiona «Vidzemes stāstu» apbalvošanas ceremonijā šovasar Liepas muižā. Alekseja Koziņeca foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru