Viena kurpe zila, otra zaļa

- 19.Septembris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Piektdien pa Latviju un arī Valmieru daudzi staigāja dažādās kurpēs. «Dažādo kurpju diena» ir akcija, kuras laikā katrs no mums aicināts pievērst uzmanību gribēšanai un varēšanai pieņemt dažādību, sekmējot iekļaujošu sabiedrību.

«Bērni ar funkcionāliem traucējumiem, cilvēki ar garīga rakstura traucējumiem un bez vecāku gādības palikušie bērni un jaunieši vēlas sapratni un pieņemšanu. Izprotot un pieņemot, mēs veidojam sabiedrību iekļaujošāku un dzīvi labāku – citiem un paši sev,» uzsver sociālās kampaņas «Iekāp otra kurpēs!» organizatori, un Dažādo kurpju diena ir tikai viens pasākums, ļaujot paust simbolisku atbalstu, mazināt aizspriedumus un sabiedrības noraidošo attieksmi. 

Aizvadītās piektdienas pēcpusdienā Vecpuišu parkā notika radošās darbnīcas, arī kurpju krāsošana un tikšanās. Vienā pasākumā piedalījās Valmieras Valsts ģimnāzijas un Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra audzēkņi, garāmgājēji satikās ar fonda «Iespēju tilts» dienas centra darbnīcās iesaistītajiem jauniešiem, un ar visiem aprunājās arī amatpersonas, kas strādā Valmieras novada pašvaldībā, biedrībās un institūcijās, lai kopīgi attīstītu infrastruktūru, pakalpojumu klāstu un sekmētu atbalstu tiem mūsu līdzcilvēkiem, kas vēlas pilnvērtīgu ikdienu mūsu pilsētā, novadā un valstī.

IZKRĀSOT KURPES atšķirīgās krāsās un censties saprast, cik svarīgi, lai varam pieņemt katrā cilvēkā atšķirīgo. Katram no mums ir jābūt savai vietai sabiedrībā, bet pašai sabiedrībai – ciešam kopumam, kas pieņem un neatgrūž. Foto no Labklājības ministrijas


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru