Vieglatlētiem godalgotas vietas Baltijas valstu komandu čempionātos

- 9.Augusts, 2019

Aizvadīti tradicionālie Baltijas valstu komandu čempionāti jauniešiem un junioriem. U16 un U20 vecuma grupu sportisti sacentās Veru (Igaunija), U18 vecuma grupas sportisti Viļņā (Lietuva). Izlasēs tika iekļauti arī pieci Valmieras Bērnu sporta skolas audzēkņi. Visi mūsu jaunie vieglatlēti sacensībās kāpa uz goda pjedestāla.

U16 grupā izlasi pārstāvēja Agate Caune un Rikardo Ivanovs. Kārtējais veiksmīgais starts šosezon Agatei Caunei, kura 1500 m veica 4:45.72 un kļuva par sacensību uzvarētāju. Divreiz uz pjedestāla tika aicināts Rikardo Ivanovs, kurš lodes grūšanā izcīnīja 2. vietu — 14.20 un ar jaunu personīgo rekordu diska mešanā — 47.56 sacensībās izcīnīja 3.vietu.

U20 vecuma grupā Valmieras Bērnu sporta skolas Augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportists, daudzcīņnieks Ralfs Ūdris šoreiz izlases krāsas aizstāvēja sacensībās šķēpa mešanā un,  uzrādot sezonas labāko rezultātu — 57.09, sacensībās izcīnīja 2. vietu.

Arī Viļņā notikušajās U18 vecuma grupas sacensībās mūsu sportistiem divas godalgas. 400 m skrējienā trešā finišēja Daniela Supe ar rezultātu 59.16. Jānis Sausais 110m barjerskrējienā, sasniedzot jaunu personīgo rekordu 14.47 finišēja otrais. Jānis sasniedza šajā disciplīnā šogad labāko uzrādīto rezultātu Latvijā.

AGATE CAUNE uz pjedestāla augstākā pakāpiena Veru, Igaunijā.