Vidzemes slimnīcā Covid-19 tiek kontrolēts un izārstēts

- 5.Jūnijs, 2020
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Par šābrīža situāciju Vidzemes slimnīcā Liesmai pastāstīja Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila:

«Patlaban epidemioloģiskā situācija Vidzemes slimnīcā ir stabila, nav konstatēti jauni darbinieku saslimšanas gadījumi ar Covid-19 infekciju. Terapijas nodaļā divās beidzamajās dienās ārstējās pieci pacienti, to skaitā četri pacienti no sociālās aprūpes centra «Mārsnēni», kur bija konstatēta masveida saslimšana ar Covid-19. Pirmdien, 1. jūnijā, divi no šiem pieciem pacientiem tika izrakstīti no stacionāra. Savukārt 60% Vidzemes slimnīcas darbinieku, kuriem bija konstatēta inficēšanās ar jauno koronavīrusu, ir izveseļojušies un atgriezušies darbā.

Ievērojot higiēnas un pretepidemioloģiskā režīma noteikumus, turpinās darbinieku skrīningtestēšana epidemioloģiski nozīmīgākajās nodaļās – Intensīvās terapijas nodaļā, Terapijas nodaļā 2 un Neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļā. Pirmajiem 154 darbiniekiem veikti antivielu testi. Nevienā no tiem netika konstatēts, ka kāds no personāla, neskaitot tos, par kuru inficēšanos bija zināms, būtu slēpis vai «izstaigājis» asimptomātisku Covid-19.

Foto no Benitas Brilas personiskā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru