Vidzemes Olimpiskajam centram - 5 gadi

- 8.Novembris, 2010
Sports
Portālā

Novembris ir jubilejas mēnesis vienam no mūsdienu Valmieras simboliem- aprit pieci gadi, kopš valmieriešiem un vidzemniekiem durvis vēra Vidzemes Olimpiskais centrs (VOC).

Šajā laikā VOC ne vien attaisnojis nepieciešamību, bet arī spējis augt un attīstīties, pulcējot arvien vairāk veselīga un aktīva dzīvesveida cienītājus, kā arī piedāvājot arvien jaunus pakalpojumus. Līdztekus ledus hallei un sporta spēļu zālei SIA ”Vidzemes Olimpiskais centrs” paspārnē ir arī viesnīca „Naktsmājas”, futbola stadions, J. Daliņa stadions un mūsdienīgs Sporta rehabilitācijas centrs ar viesnīcu.

Vidzemes Olimpiskais centrs darbu uzsāka 2005. gada nogalē ar mērķi veicināt sporta attīstības iespējas Valmierā un Vidzemes reģionā, radīt kvalitatīvu mācību treniņu bāzi augsta līmeņa nacionālo un starptautisko sportistu sagatavošanai Olimpiskajos sporta veidos, kā arī uzlabot iedzīvotāju sporta kultūru un veselības līmeni.

Ik dienu VOC piedāvājumu izmanto ap 1000 sportistu un līdzjutēju ne vien no Valmieras, bet arī apkārtējiem novadiem. Piecu gadu laikā VOC norisinājušies ne tikai vietēja vai reģionā līmeņa hokeja, basketbola, vieglatlētikas un florbola sacensības, bet centrs arī ir spējis uzņemt pasaules līmeņa pasākumus – divus Eiropas čempionātus basketbolā dāmām un Eiropas čempionvienību kausa izcīņu florbolā. Sporta spēļu sporta zāle kļuvusi par mājām Valmieras basketbola un florbola klubiem. Tā praksē ir izrādījusies arī laba vieta biznesa izstāžu un gadatirgu organizēšanai. Katru vasaru VOC sporta bāzē Valmierā ierodas un sezonas startiem gatavojas komandas no Krievijas, Igaunijas, Zviedrijas un Latvijas. Jau pierasts, ka savus sezonas pirmos treniņus šeit aizvada Rīgas „Dinamo” hokejisti. Sportistu rehabilitācijas un SPA  pakalpojumi valmieriešiem tiek attīstīti Jāņa Daliņa stadiona viesnīcas telpās J.Daliņa ielā 2. SIA „Vidzemes Olimpiskais centrs” no šā gada Valmieras pilsētas dome uzticējusi arī J. Daliņa stadiona apsaimniekošanu un patreiz top skices sporta bāzes telpu un teritorijas labiekārtošanas darbiem.

SIA „Vidzemes Olimpiskais centrs” direktors Artis Jansons:

Šie pieci gadi ir pagājuši sapringtā darbā, jo VOC sporta laukumos ikdienu trenējas un aizvada sacensības vismaz 12 individuālo un komandu sporta veidu pārstāvji, gan gada laikā norisinās vairāki simti sacensību un spēļu, un mūsu uzdevums ir censties visiem nodrošināt teicamus darba un līdzi jušanas apstākļus, jo vārds „Olimpiskais” manuprāt ir kā kvalitātes zīme jebkurām darbībām sporta jomā. Šodien, VOC piecu gadu jubilejas gaidās, es gribētu teikt lielu paldies visiem mūsu sportiskā kolektīva darbiniekiem un treneriem, no kuru ikdienas darba ir tieši atkarīga mūsu sniegto pakalpojumu kvalitāte!

Sagaidot jubileju, novembra beigās VOC notiks dažādi sporta pasākumi, kurus tiek aicināts apmeklēt visiem valmieriešiem.

26.novembris

pl.19:00 Rekorda uzstādīšana aerobikā.

Visi interesenti, lieli un mazi valmierieši un vidzemnieki, aicināti pulcēties Vidzemes Olimpiskā centra sporta spēļu zālē, kur norisināsies rekorda uzstādīšana aerobikā un par godu VOC jubilejai tiks veidots skaitlis „5”, kas tiks iemūžināts fotogrāfijā. Aicinām visus dalībniekus ierasties sporta tērpā un zāles sporta apavos.

27.novembris

pl.12:00 „Disko uz ledus”.

Publiskā slidošana disko mūzikas ritmos draugu lokā ar siltu tēju.

no pl.16:00 universālajā zālē basketbola spēle. Laukumā tiksies BK „Valmiera” un BK „Barons”. Spēles starplaikā ielu dejotāju uzstāšanās, kā arī stūrītis mazākajiem spēles apmeklētājiem.

28.novembris

pl.12:00 līdz 14:15 Latvijas bērnu meistarsacīkstes hokejā (U-18) grupā. Laukumā tiksies HK „Valmiera” un HK „Jelgava”.

pl.12:00 „Disko uz ledus”. Publiskā slidošana disko mūzikas ritmos draugu lokā ar silti tēju.

pl.15:00 Latvijas virslīgas čempionāts hokejā. Laukumā tiksies HK „Ogre”(Latvija) un HK „Elektrenai Energia- Orakulas”(Lietuva).

Komentāri
Pievienot komentāru