Vidzemes lielo ģimeņu biedrība aicina pievienoties!

- 17.Augusts, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Katrai lietai ir savs nolikts laiks, un katram īstenošanai paredzētam nodomam zem debess ir sava stunda.

Jaunizveidotās Vidzemes lielo ģimeņu biedrības vadītājs Andis Apsītis aicina uz atklāšanas tikšanos 25. augustā pl. 13 – 15 ģimenes kafejnīcā «Vīnkalnu pils māja» Valmieras pilsdrupu teritorijā, kur notiks jauno biedru uzņemšana un informatīvs reģionālais seminārs ar Latvijas daudzbērnu ģimeņu apvienības vadītājas Elīnas Treijas dalību. 

«Mūsu valsti veido stipras ģimenes» – frāze, ko dzirdam valsts amatpersonu intervijās, sarunās un svētku uzrunās. Lai veidotos šādas stipras ģimenes, vajadzīgs atbalsts no pašas valsts – ieraudzīt, sadzirdēt un sniegt nepieciešamo palīdzību īpaši lielajām ģimenēm. Tāpēc īstajā laikā un noteiktā vietā tiek īstenots nodoms dibināt Vidzemes lielo ģimeņu biedrību. Lēmums par biedrības dibināšanu pieņemts 2022. gada 11. maijā un 19. jūlijā jau oficiāli ir apstiprināts. 

Biedrības dibinātājs un vadītājs Andis Apsītis, kam ģimenē aug astoņi bērni, atklāj, kāpēc radās nepieciešamība dibināt biedrību. Vairumā pašvaldību izveidojies sociāli negatīvs stereotips par ģimenēm, kurās ir trīs un vairāk bērnu. Lielās ģimenes ir pabērna lomā, tāpēc nepieciešama juridiska forma, lai veidotu sociālo atbalsta politiku ne tikai trūcīgo, maznodrošināto iedzīvotāju vajadzību apmierināšanai, bet arī daudzbērnu ģimenēm. Lielo ģimeņu vecāki ikdienā lielākoties ir ļoti noslogoti, tāpēc atdalīt brīvo laiku sabiedriskai darbībai ir sarežģīti, tomēr, lai mainītu situāciju, kādam jāapvieno līdzīgi domājošie.

APSĪŠU KUPLĀ ĢIMENE. Anša Kluča foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru