Vidzemes labākā pastniece – Mudīte Mīlīga no Rūjienas

- 10.Marts, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Jau informējām par «Latvijas Pasta» devīto reizi organizēto konkursu «Mans pastnieks 2019», kurā, saņemot 11321 iedzīvotāju anketu, noskaidroja valstī profesionālākos pastniekus un pasta nodaļu operatorus. Pavisam bija nominēti 1610 pastnieki vai pasta operatori. Pastnieku konkurencē klienti par labāko Vidzemes reģionā atzina MUDĪTI MĪLĪGU no Rūjienas pasta nodaļas.

VAS «Latvijas Pasts» vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Vineta Danielsone, runājot par uzņēmuma darbinieku lomu mūsdienu pasta pakalpojumu sniegšanā, uzsver: «Tieši pastnieki un pasta nodaļu operatori, pildot tiešos darba pienākumus, ir vistiešākajā saskarsmē ar klientiem un vistuvāk iedzīvotājiem, nodrošinot to apkalpošanu vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietās un piegādājot pasta sūtījumus uz jebkuru adresi visā valsts teritorijā, vienalga, vai tā ir kāda tāla lauku viensēta vai arī birojs pilsētas centrā.

MUDĪTE MĪLĪGA: «Saņemot Vidzemes 2019. gada labākās pastnieces nosaukumu, par darba novērtējumu saku lielu paldies ne tikai «Latvijas Pastam» un kolēģiem Rūjienas pasta nodaļā, bet arī daudzajiem jaukajiem sirds cilvēkiem manā apkalpes zonā.» Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Rita Vīlistere - 10.Marts, 2020 - 15:01

Prieks par novadnieces darba novērtējumu!

Pievienot komentāru