Vides publikācijās aicināsim mainīt paradumus

17.Novembris, 2023
Portālā

No novembra līdz maijam lasītājiem piedāvāsim vides publikāciju ciklu “Novadi Zaļo”, kas taps Latvijas Vides aizsardzības fonda atbalstītajā projektā “Vides aktualitātes visai Latvijai presē un televīzijā”. Tajā varēs izlasīt par aprites ekonomikas ieviešanu, Latvijas dabas vērtībām, kā arī vides aktualitātēm, kā arī gūt praktiskus padomus paradumu maiņai, lai ar savu rīcību iesaistītos videi draudzīgā dzīvesveidā.

Projekts “Vides aktualitātes visai Latvijai presē un televīzijā” paredz sagatavot un izdot, izplatot nacionālai auditorijai, 10 laikrakstos visos Latvijas reģionos 10 publikāciju ciklu par vides jautājumiem, kā arī papildus publicēt šos žurnālistikas materiālus interneta vietnēs, lai nodrošinātu vides tematikas pārklājumu un veicinātu iedzīvotāju izpratni par vides problēmām. SIA “Kurzemes Vārds” ir projekta galvenais īstenotājs, satura veidošanā iesaistīsies reģionu žurnālisti, publikācijas būs lasāmas laikrakstos “Kurzemes Vārds”, “Saldus Zeme”, “Kurzemnieks”, “Zemgales Ziņas”, “Tukuma Neatkarīgās Ziņas”, “Auseklis”, “Stars”, “Druva”, “Liesma” un “Vietējā Latgales Avīze”. Paralēli rakstiem taps arī piecu vides raidījumu cikls, ko partneri sagatavos un pārraidīs nacionālā televīzijas kanālā “ReTV” auditorijai visā Latvijā nākamā gada pavasarī.

Pirmo publikāciju ciklā “Novadi Zaļo” par aprites ekonomikas ieviešanu, kur dosim padomus apģērba pāršūšanai, izstāstīsim par jauniešu ideju depozīta pudeļu kastei, runāsimies ar meistaru par sadzīves tehnikas remontu un noskaidrosim vai ir jēga no depozīta glāzēm festivālos, varēsiet lasīt nākamnedēļ.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Skolnieciņš - 18.Novembris, 2023 - 22:47

Abpusēji. Lai Dabas Māte mūs svētī! Lai Dabas Māte pasargā mūs no ļauna! Svētīgi!

Pievienot komentāru