Vēlēšanas nav neparedzēts gadījums!

- 9.Jūnijs, 2023
Viesis
Laikrakstā

Kopš šī gada 2. februāra viņa, KRISTĪNE SAULĪTE, bijusī Pasaules Brīvo latviešu apvienības (PBLA) priekšsēdētāja, ir Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) priekšsēdētāja. Pirms nedēļas viņa kopā ar kolēģiem bija darba vizītē Valmierā un pēc tam atlicināja laiku sarunai ar Liesmu.

Mūsu pirmajā tikšanās reizē Liesmā pirms septiņiem gadiem diezgan daudz uzzinājām par jūsu dzīves pieredzi Austrālijā. Līdz nonākšanai PBLA vadībā jūsu CV taču bija arī Austrālijas un Jaunzēlandes latviešu apvienības vadīšana. Tā kā pēdējos gados esat samērā bieži redzēta Valmierā pašvaldības un uzņēmēju rīkotajos pasākumos, faktiski uz kandidēšanas laiku Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājas amatā bijāt kļuvusi atkal ja ne gluži par savējo, tad noteikti par atpazīstamu personu Latvijā. Šķiet, neviens pat necentās pirms jūsu apstiprināšanas Saeimā meklēt kādus skeletiņus jūsu skapī... 

Jā (smejas)! Tā droši vien bija, jo es tad, kad pasaulē sākās kovids, ja ne gluži ar pēdējo lidmašīnu, bet janvāra beigās sakravāju koferi, aizbraucu no Austrālijas un pārcēlos atpakaļ uz Latviju. Sanāk, ka jau trīs gadus atkal esmu šeit. Tāpēc, ka es tik ilgu laiku – trīsdesmit gadus – nodzīvoju Austrālijā, arī tā vienmēr būs mana zeme, bet es ļoti labi un ērti jūtos, esmu priecīga būt atkal Latvijā.

KRISTĪNE SAULĪTE.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru