Vēl darba daudz

- 13.Septembris, 2016

Septembra beigās sāksies jaunā LBL sezona. Valsts čempioni Valmiera/ORDO sava jaunā galvenā trenera Uvja Helmaņa vadībā turpina gatavoties čempionātam. Komanda jau aizvadījusi trīs pārbaudes spēles, izcīnot vienu uzvaru Ogrē ar minimālu pārsvaru un piedzīvojot divus zaudējumus — pret tīrajiem igauņiem Tartu Rock ar mīnus 21 un sestdien arī pret pārrobežu basketbola projektu Valka/Valga 90:98.

Valmiera/ORDOValka/Valga 90:98(16:20, 25:21, 26:31, 23:26)

Mājiniekiem malā palika Haralds Kārlis, Ervīns Jonāts, Artūrs Bērziņš un arī komandas jaunieguvums Ovīdijs Varanausks, tāpēc visu spēles smagumu nācās iznest starta piecniekam (Raimonds Gabrāns, Jānis Kaufmanis, Mārtiņš Laksa, Rinalds Mālmanis un Lauris Blaus), kur katrs no basketbolistiem bija spiests aizvadīt laukumā vidēji 35 minūtes. No otrā piecnieka ilgāks laiks — 11 minūtes — laukumā vien Edgaram Kaufmanim, pārējie jaunekļi pamainīja pieredzējušos kolēģus vien uz pāris minūtēm.

BEZ KĻŪDĀM. Sestdienas mačā vienīgais no starta piecnieka spēlētājiem, kurš visas 36 laukumā pavadītās minūtes nospēlēja bez kļūdām, bija saspēles vadītājs Raimonds Gabrāns (Nr. 7). Viņš trāpīja 4 no 7 divpunktu un 2 no 3 trīspunktu metieniem, kā arī visus 7 soda metienus! Edgara Vaivada foto