Veco telefonu nodod pārstrādei

- 12.Oktobris, 2018
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Neizmetot lietoto mobilo tālruni atkritumu urnā, bet nododot pārstrādei, tiek taupīti vides resursi un atbalstīti Latvijas bērni ar dzirdes traucējumiem.

TELEFONUS cilvēki maina pa mēnešiem vai pa gadiem, atkarībā no tiekšanās līdzi laikam un materiālajām iespējām, sacīja LMT, Latvijas Zaļā punkta vadītāji un pārstāvji un sabiedrībā zināmi cilvēki, kuri sava telefona stāstu uzticējuši ceļojošajai izstādei. Ārijas Romanovskas foto

Lai aicinātu Latvijas iedzīvotājus neuzglabāt mājās nolietotos mobilos tālruņus un neizmest tos sadzīves atkritumu konteineros, Latvijas Mobilais Telefons (LMT) sadarbībā ar Latvijas Zaļo punktu turpina kampaņu «Visu cieņu vecajam telefonam!». Lielākos klientu apkalpošanas centrus visā Latvijā apceļo īpaša izstāde, kurā apskatāmi vecie telefoni, ko pārstrādei nodevuši sabiedrībā zināmi cilvēki. Baibas Sipenieces-Gavares, Jura Žagara, Oskara Melbārža, Samantas Tīnas un daudzu citu slavenību tālruņiem Valmierā pievienojušās ierīces, kas piederējušas Valmieras drāmas teātra direktorei Evitai Ašeradenai, aktierim Mārtiņam Meieram un peldētājam Uvim Kalniņam. Izstāde ieguvusi arī kādu unikālu eksponātu – leģendārā režisora Oļģerta Krodera veco Nokia telefonu, ko laipni atvēlējis Valmieras drāmas teātris. Aizvakar izstāde tika atklāta Valmierā. Tā apskatāma LMT Klientu centrā, kas darbojas tirdzniecības galerijā «Valleta».


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru