Vasara sākas Valmierā!

19.Marts, 2015
Kultūra un izklaide
Portālā

Valmieras vasaras sezonas atklāšana ar populārākajiem Latvijas šlāgermūzikas izpildītājiem

“Vasara sākas Valmierā”- tieši ar šādu devīzi šī gada 16. maijā Valmieras pilsētas estrādē noritēs vērienīgs vasaras koncertu sezonas atklāšanas pasākums. Koncertprogramma sāksies jau no plkst. 18.00 un turpināsies līdz pat agram rītam.

Valmieras iedzīvotājus un pilsētas viesus izklaidēs populārākie Latvijas šlāgermūzikas un deju mūzikas izpildītāji: Žoržs Siksna, grupas “Apvedceļš”, “Galaktika”, latgales mīlas dziesmu duets “Inga un Normunds”, zaļumballīšu karalis Ēriks Gruzniņš, dziedošais policists Nikolajs Puzikovs, populārākais pašmāju deju mūzikas duets “Rassell un Sabīne Berezina”, kā arī talantīgais dziedātājs no Ventspils Edvards Grieze.

Deju šovu rādīs eksotiskās deju studijas “Mantigra” dejotājas. Pasākumu vadīs un Raimonda Paula dziesmas dziedās, tautā iemīļotais aktieris, Jānis Paukštello. Par muzikālo pavadījumu rūpēsies Dj Gunčs. Estrādes teritorijā darbosies dažādas atrakcijas, gardu maltīti nodrošinās “TEX MEX”.

Pasākuma viens no atbalstītājiem ir izklaides un atpūtas centrs “Klondaika”, tāpēc pašiem izturīgākajiem tiek piedāvāts ballītes turpinājums Valmieras Klondaikā, kur uzrādot pasākuma aproci, tiks piedāvāts īpašs pārsteigums no bāra.

Biļešu tirdszniecība norit visās „Bieļešu Paradīzes” tirdzniecības vietās. Pirmās 500 biļetes iespējams iegādāties tikai pa 7 Eiro. Bērniem biļešu cena 5 Eiro. Pirmsskolas vecuma bērniem ieeja pasākumā ir bezmaksas.

Komentāri
Pievienot komentāru