Vasarā darbs steidz darbu

- 1.Augusts, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Vasara – atvaļinājumu un svētku laiks. Taču ne tikai. Kocēnu apvienības pagastos, apzinoties, ka labvēlīgie laikapstākļi, tuvojoties rudenim, neizbēgami beigsies, notiek aktīvs darbs, īstenojot vairākus – lielākus un mazākus – projektus.

Par iecerēto un jau paveikto apvienības pagastos «Liesmai» stāsta Kocēnu apvienības pārvaldes Saimnieciskās nodaļas vadītāja AIJA PRIEDĪTE.

«Tikko, viņnedēļ, jaukas pārmaiņas notikušas bērnu rotaļu laukumiņā Vaidavā, Nākotnes ielā 1, kur demontētas vecās, nolietojušās koka konstrukcijas un uzstādīti jauni elementi – rotaļu namiņš ar kāpnītēm, klints rāpšanās siena, tornītis ar krēsliņiem, slidkalniņš, parastās un līdzsvara šūpoles un smilšu kaste ar vāku. 

Pagastā veikti labiekārtošanas darbi, piemēram, šogad ezera pludmalē tika uzbērta kvarca smilts, atjaunoti un nokrāsoti esošie soliņi, pārkrāsots tiltiņš pāri grāvītim. Pludmale ir sakopta, un tur rotaļājas daudz bērnu. Rudenī pludmales teritorijā paredzēta arī ūdens augu pļaušana.

TOP IETVE gar valsts autoceļu V193 «Matīši – Bērzaine – Rubene» (posmā 9,88 km līdz 10.10 km), ar 8 apgaismojumu stabiem Bērzainē. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru