Var dzīvot pa māju un tajā pašā laikā strādāt mājās

- 26.Maijs, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Par mājražotāju ANTRU ANTONIJU 2015. gada 2. oktobrī rakstījām Liesmā publikācijā Ar opapa gēniem uz Kūku karu finālu. Nesen viesojāmies Kocēnos, kur pie reizes satikāmies un parunājāmies ar Antru. 

Antra stāsta: «Joprojām kūkas pie manis pasūta cilvēki caur cilvēkiem. Kādam kāds iedevis manu kontaktinformāciju, un viņš sazinās ar mani. Esmu atrodama lietotnēs Instagram un Facebook, kurās man ir maz nepazīstamu cilvēku, bet caur tām arī cilvēki veic pasūtījumus. Mājaslapu neesmu izveidojusi.»

Runājot par šo Covid laiku: «Man šī krīze ir nākusi tikai par labu, jo lielās līnijās man nekas nav mainījies, kā strādāju mājās, tā strādāju. Cilvēki pasūtījumiem nāk pakaļ pa vienam, nenāk baros. Kocēnu pašvaldība ļoti stutē savējos, informāciju par novada uzņēmējiem jau pirmajā krīzes nedēļā ievietoja elektroniskajā katalogā novadagarsa.lv Liela pateicība Kocēnu novadam, ka šobrīd velk ārā mūs, tos mazos – savējos. Pašlaik gan caur novadagarsa.lv pasūtījumu nav, bet tā ir papildu reklāma, tas ir ļoti forši, esmu priecīga par to.»

ANTRA ANTONIJA. Rokās tur pašcepto torti klientam – puikam 14 gadu jubilejā. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru