Valsts var rādīt piemēru

- 16.Oktobris, 2018
Viedokļi
Laikrakstā

Aizvadītajā nedēļā Vaidavā notika starptautisks forums «Sociālās uzņēmējdarbības iespējas Kocēnu novadā». Tajā piedalījās cilvēki ar invaliditāti, uzņēmēji, kas izskata iespēju attīstīt sociālo uzņēmumu, pašvaldību pārstāvji, arī Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas priekšsēdētājs Romāns Naudiņš («Visu Latvijai!» – «Tēvzemei un Brīvībai»/LNNK), kurš uzsvēra, ka valsts un pašvaldības iestādēs pirmkārt ir jārod iespēja strādāt cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

ROMĀNS NAUDIŅŠ: «Cilvēki ar invaliditāti ir ļoti labi, atbildīgi darbinieki. Arī mūsu ģimenes uzņēmumā, cik esam devuši darbu cilvēkiem ar invaliditāti, viņi katru darbu paveikuši pēc labākās sirdsapziņas. Pašlaik arī Tautsaimniecības komisijā Saeimā strādā cilvēks, kurš pārvietojas riteņkrēslā, bet ir zinošs un lielisks eksperts vides jautājumos. Zinu, ka iestāžu vadītāji baidās: pieņemsim darbā cilvēku ar īpašām vajadzībām, kā tas būs? Bet tur nav ko baidīties. Ja šiem cilvēkiem darba vietas tiktu veidotas budžeta iestādēs, tas būtu ātrākais un labākais veids, kā iedzīvotājus atbalstīt ar pastāvīgu nodarbinātību.

Taču kā Saeimas deputāts es izjūtu no valsts pārvaldes ierēdņiem, ka šo jautājumu, invalīdu nodarbināšanu,  grib uzlikt uz uzņēmēju pleciem.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru