Valmieru Latvijas badmintona Gada balvā godina četras reizes

- 26.Janvāris, 2018
Sports
Laikrakstā

Latvijas badmintona Gada balvas pasākumā jau trešo gadu pēc kārtas sveic un godina gada labākos 22 nominācijās.

Liels gods un lepnums, ka valmieriešu vārds šoreiz izskanēja četrās nominācijās. Valmieras Bērnu sporta skolas badmintona nodaļas treneris Andis Bērziņš tika atzīts par 2017. Gada treneri.  Andis pērn kā Latvijas izlases treneris piedalījās U17 Eiropas čempionātā Čehijā; izlasi pārstāvēja arī paša trenētie Valmieras bērnu sporta skolas badmintonisti Una Berga un Edgars Vaivads, kā arī ar Latvijas U19 izlasi, kuras sastāvā bez Unas Bergas tika iekļauti arī citi valmierieši — Mairis Loiko un Artūrs Ķelpe, pabija Indonēzijā — Pasaules čempionātā badmintonā, kur  izcīnīja 32. vietu, kas Latvijas Gada balvas ceremonijā tika atzīts par Gada sasniegumu.

Una Berga 2016. gadā tika nominēta kā Uzlecošā zvaigzne, 2017. gadā tika pie citas nominācijas — Gada juniors. Jāatzīmē, ka pagājušā gada Latvijas pieaugušo reitingu vienspēlēs Una noslēdza ar pirmo vietu.

Balvu par mūža ieguldījumu saņēma Marta Ādamsone, kura kopš 1966. gada līdzdarbojas badmintona dzīves organizēšanā Valmierā un ārpus tās, strādājusi Valmieras Bērnu sporta skolā par badmintona treneri un savā cienījamā vecumā vēl joprojām piedalās gan badmintona, gan vieglatlētikas sacensībās. Paldies!

GODALGOTIE. Treneris Andis Bērziņš māca badmintona gudrības savai audzēknei Unai Bergai.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru