«Valmiermuižas alus» uzsāk piegādes uz jebkuru adresi Eiropas Savienībā

- 4.Jūnijs, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Līdz ar iespēju Latvijas mazajām alus darītavām tirgot alu internetā SIA «Valmiermuižas alus» uzsāk alus piegādi uz jebkuru adresi Eiropas Savienībā, priecējot daudzos ārvalstīs mītošos latviešus, kuri šajos Jāņos varēs stiprināt saikni ar dzimteni, baudot Latvijā darītu alu. Šādi alus darītava plāno pasaulē popularizēt Latvijas amata alus garšas, tirdzniecībai internetā šogad sasniedzot 6% no kopējā apgrozījuma.

«Mans sen lolots sapnis piepildās. Tagad latvieši var svinēt Jāņus visā Eiropā ar Latvijā darītu alu. Alus ir mūsu nacionālais dzēriens, bez kura Līgo vakars nav iedomājams nevienā pasaules vietā, kur svin šos svētkus. «Valmiermuižas alus» ir Latvijas garša, tāpēc mūsu alum būtu jābūt svētku galdā visur, kur godā celtas Latvijas tradīcijas!» gandarījumu par jauno iespēju pauž «Valmiermuižas alus» saimnieks Aigars Ruņģis. 

Līdz šim «Valmiermuižas alus» savus brūvējumus piegādāja pircējiem internetā uz jebkuru adresi Latvijā. Kā stāsta saimnieks, vislielākā interese tirgotava.valmiermuiza.lv pašmāju alus baudītājiem ir par dažādām garšu izlasēm un jaunām garšām, kas tiek brūvētas mazos apjomos un nav pieejamas lielveikalos.

VALMIERMUIŽAS ALUS nu dosies pie tautiešiem visā Eiropas Savienībā. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru