Valmiermuižā būs augstāks pakalpojumu līmenis

22.Oktobris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pagājušajā nedēļā 15. oktobrī notika būtisks pavērsiens Valmiermuižas iedzīvotāju dzīvē – saskaņā ar SIA Valmieras ūdens dalībnieku sapulcē pieņemto lēmumu Burtnieku novada pašvaldība nodevusi uzņēmumam Valmiermuižā esošos ūdensapgādes un kanalizācijas tīklus, veicot mantisko ieguldījumu uzņēmuma pamatkapitālā. Turpmāk ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu apsaimniekošanu un uzturēšanu veiks SIA Valmieras ūdens, piegādājot iedzīvotājiem dzeramo ūdeni un novadot notekūdeņus.

Kā zināms, SIA Valmieras ūdens ir divi īpašnieki – Valmieras pilsētas un Burtnieku novada pašvaldības, sadarbība sākta jau pirms vairākiem gadiem. Atzinīgi notikušo vērtē Burtnieku novada domes priekšsēdis Edvīns Straume: «Sadarbība tika veidota, lai Valmiermuižā dzīvojošajiem nodrošinātu iespēju saņemt kvalitatīvu pakalpojumu par cenu, kas ir vidēji zemāka nekā pārējā Burtnieku novada teritorijā. Process ir sekmīgi īstenots un ir izdevies samazināt ūdensapgādes tarifu lielākajai daļai Valmiermuižas iedzīvotāju.»

Par ilgu un pamatīgu priekšdarbu sekmīgu finišu gandarīts arī SIA Valmieras ūdens valdes priekšsēdis Indulis Frišfelds: «Līdz ar pieņemto lēmumu par Valmiermuižas komunikāciju tīklu ieguldīšanu mūsu uzņēmuma pamatkapitālā ir sekmīgi pabeigts ilgs, darbietilpīgs process, lai savienotu Burtnieku novada Valmieras pagasta ūdensapgādes un kanalizācijas tīklus ar Valmieras pilsētā esošajiem. Galvenais ieguvums ir sniegtā iespēja iedzīvotājiem ikdienā saņemt augstam standartam atbilstošu dzeramo ūdeni, videi droši novadīt notekūdeņus, kā arī operatīvu servisu tīklu apkalpošanā. Valmieras ūdens darbībā svarīgākais ir klients un kvalitatīvu pakalpojumu sniegšana, tāpēc centīsimies veidot sekmīgu dialogu ar Valmieras pagasta iedzīvotājiem, cerot uz veiksmīgu sadarbību.»

VAI APAKŠĀ VISS KĀRTĪBĀ? Krasta ielas un Vienības ielas krustojumā strādā Valmieras ūdens brigāde – no jaunās kontrolakas tiek filmēts jaunā kanalizācijas vada stāvoklis: vai kaut kur nav kāds nepareizs kritums vai nepareizs slīpums... Jāgatavo iela asfaltēšanai! No šejienes, ja kādreiz būs nepieciešams, centralizētās komunikācijas varēs virzīt arī Vanagu ciematiņa virzienā.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru