Valmieriete uzvar jauno vokālistu konkursā

- 25.Oktobris, 2013
Kultūra un izklaide
Portālā

Noras Bumbieres fonda organizētajā jauno vokālistu konkursā 1. vietu jaunākajā grupā ieguva valmieriete – Etīna Emīlija Saulīte. Astoņgadīgā Etīna konkursā izpildīja Valta Pūces dziesmu „Ziemas pasta balodis”. Jau kopš 3 gadu vecuma meitene dzied „Pekšņos” un viņas skolotājs ir Sandis Miltovičs.

42 jauno izpildītāju vidū, kuri iekļuva finālā, bija arī valmierieši Ričards Jēgers un Paula Dundure, izpildot Raimonda Paula un Guntara Rača dziesmu „Mans draugs” un piedaloties pirmo reizi konkursa vēsturē izveidotajā duetu grupā. Viņu vokālā pedagoģe Iluta Dundare saka, ka tieši vidējā grupā, kurā dzied 11 – 14 gadus veci solisti, ir vislielākā konkurence.

Jaunos vokālistus vērtēja dziedātāja Margarita Vilcāne, Viktors Lapčenoks, Žoržs Siksna, Ira Krauja – Dūduma, Anita Liekna, kā arī Noras Bumbieres māsa, fonda vadītāja Māra Zustrupa un Noras Bumbieres dēls Georgs Beļinovs.

Visi konkursa dalībnieki saņēma pusfināla dziesmu koncerta ierakstu un kopīgi izpildīja izcilās latviešu dziedātājas Noras Bumbieres dziedāto dziesmu „Viss nāk un aiziet tālumā”.

Komentāri
Pievienot komentāru