Valmieriešiem arī pret Raplu 2:0!

- 19.Marts, 2024

Sestdien septīto panākumu Pafbet Latvijas – Igaunijas basketbola līgas čempionātā izbraukuma spēlē Igaunijā izcīnīja Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas basketbolisti, arī otro reiz šosezon (pirmoreiz 6. oktobrī Valmierā pagarinājumā ar 77:75) pieveicot AVIS UTILITAS Rapla vienību.

Interesanti, ka mūsējie līdz ar to aizvēra mājiniekiem durvis uz apvienotās līgas play off mačiem, t.i., atstāja ārpus pirmā astotnieka.

AVIS UTILITAS Rapla – Valmiera Glass/ViA 76:83 (13:22, 24:24, 13:17, 26:20)

Mājinieki bija tikai 9 vīru sastāvā, kamēr mūsu treneri variēja ar visiem 11 spēlētājiem, tiesa, tikai epizodiski laukumā parādoties Greitānam, Zvīnim un Zrno. Raplas komanda vienīgo reizi vadībā bija pie 2:0 startā, taču arī pēc iekrišanas pārdesmit punktu deficītā trešajā ceturtdaļā spēja no šīs bedres izrāpties, pēdējās pamatlaika minūtēs liekot valmieriešiem izmisīgi cīnīties par iespēju triumfēt arī otrajā abu komandu mačā šosezon.

Pirmajā puslaikā, kas beidzās ar cerīgu 46:37 viesu labā, šķita, ka mājiniekiem šoreiz īsti nav nekādu argumentu pret mūsējo agresivitāti uzbrukumā.

LABS DARBIŅŠ PADARĪTS! Iespējams, izšķirošais mirklis spēlē Raplā bija mūsu komandas kapteiņa Edmunda Elkšņa (Nr.3) pēdējā minūtē realizētais tālmetiens, kas tobrīd viesiem deva jau 7 punktu pārsvaru. Siim Solman foto