Valmierieši svin uzvaru un pakāpjas uz 5. vietu turnīra tabulā

- 7.Decembris, 2018
Sports
Laikrakstā

Aizvadītās nedēļas nogalē turpinājās cīņas Junioru attīstības hokeja līgā, vienā no spēlēm tiekoties «Valmieras HK/BSS/ViA» un «Mārupe/AKO» komandām. 60 minūšu garajā cīņā revanšs izdevās laukuma saimniekiem – valmieriešiem, uzvarot viesus ar 5:3. Vārtus Valmieras kluba labā guva Kristaps Libors, Augusts Veidenbaums, Bruno Birģelis, Elvis Krūze un Aivars Gaisiņš.

Pēc spēles komentārus sniedza divu vārtu autori – uzbrucējs Bruno Birģelis un aizsargs Kristaps Libors. Abi spēlētāji aizvadīto maču vērtēja pozitīvi. «Pirms spēles visi iesildījāmies un uz ledus izgājām gatavi izcīnīt uzvaru, lai pakāptos uz piekto vietu turnīra tabulā. Komanda jau pirms spēles sākuma pareizi noskaņojās un lika paši sev saprast, ka var iemest vārtus un uzvarēt pretiniekus,» pastāstīja Libors.

Līdzīgu komentāru sniedz arī Birģelis, sakot, ka, viņaprāt, šī bija viena no labākajām pēdējā laikā aizvadītajām spēlēm. «Patika, kā visi cīnījās un bloķēja ripas. Šoreiz vairāk nekā citās spēlēs skrējām aizsardzībā, nostājāmies, sagaidījām pretiniekus un nostrādājām labi aizsardzībā,» komentē uzbrucējs.

Liboram šie bija pirmie sezonā gūtie vārti, kurus viņš komentēja šādi: «Paldies jāpasaka Rūdolfam (Builim – aut.), ja nebūtu viņš, es nebūtu iemetis, jo divi aizsargi aizgāja līdzi viņam.»

Par nākamo spēli, ko valmierieši aizvadīs jau svētdien, Vidzemes Olimpiskajā centrā tiekoties ar «Liepājas SSS» komandu, abi spēlētāji atzīst, ka komanda darīs visu, lai uzvarētu. Birģelis piebilst: «Esam atguvuši pārliecību, un galvenais ir spēlēt arī turpmāk šādi. Ar liepājniekiem būs grūtāk, jo viņi ir ātrāka komanda, bet mēs spēlēsim līdz galam un cīnīsimies par uzvaru.»

Spēles sākums 9. decembrī pret liepājniekiem paredzēts plkst. 15:50. Nāc uz Vidzemes Olimpisko centru un atbalsti savējos cīņā par uzvaru! Spēlētājiem skatītāju atbalsts ir ļoti svarīgs!

Valmieras HK/BSS/ViA – Mārupe/AKO 5:3 (1:1, 4:1, 0:1)

Vārti: 04:00 Druva (Frīdenbergs, Liniņš) 0:1, 05:34 Libors (Builis, Stinkurs) 1:1, 23:23 Veidenbaums (Balodis) 2:1, 26:25 Birģelis (Libors, Krūze) 3:1, 31:23 Krūze (Builis, Lapsa) 4:1, 34:11 Gaisiņš (Balodis, Jakovļevs) 5:1, 35:45 Knope (Frīdenbergs, Nerets) 5:2, 52:21 Galsons 5:3.Vārtsargi: Ralfs Bērziņš – Ralfs Pilsētnieks/ no 26:25 Ēriks Vītols

#3 BRUNO BIRĢELIS. Edgara Vaivada foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru